۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
  • شناسه : 5530
  • 23 اکتبر 2023 - 12:12
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : رامین سازنوروز
  • منبع : https://irna.ir/xjNL9k
کشتار غیر نظامیان در غزه جنایت قرن است
امام جمعه قشم:

کشتار غیر نظامیان در غزه جنایت قرن است

کشتار غیرنظامیان و بمباران مناطق غیر نظامی، مسکونی و درمانی و ادامه حملات صهیونیست ها به مساجد و منازل فلسطینی ها در غزه جنایت قرن است.

حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قشم با محکوم کردن دوباره کشتار بی ترحمانه مردم بی دفاع غزه از سوی ماشین جنگی رژیم آپارتاید صهیونیستی اظهار داشت: هدایت کننده اصلی رژیم کودک کش صهیونیستی در این جنایت بزرگ قرن آمریکاییها هستند.

وی ادامه داد: وزیر امور خارجه آمریکا چند روز پیش در یک نشست خبری مشترک با نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی ضمن حمایت از این رژیم منحوس و وحشی عنوان می کند که من نه به عنوان وزیر امور خارجه ایالات متحده بلکه به عنوان یک یهودی در کنار شما هستم.

امام جمعه قشم توضیح داد: تنظیم کننده و سیاست گذار واقعی این روزهای جنایت های رژیم جعلی اسرائیل و صحنه گردان کودک کشی های صهیونیست ها در غزه آمریکاییها هستند و صهیونیست ها مجری دیکته های آنها هستند.

حاجبی با اشاره به اینکه حمایت‌های گسترده آمریکا از جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به معنای مشارکت دولت آمریکا در این جنایات است، گفت: آمریکاییها هیچ وقت پشت اسرائیلی ها را خالی نمی کند و این ۲ تا جنایت کار یکی هستند.

خطیب نماز جمعه قشم اضافه کرد: آمدن آمریکاییها با تمام توان رسانه‌ایی خود پشت سر صهیونیست ها برای نسبت دادن این جنایت کم نظیر علیه مردم مظلوم و بی پناه غزه هم نمی‌تواند چهره نتانیاهو را سفید کند.

وی گفت: نکته حائز اهمیت این روزها در سرزمین های اشغالی و برگ برنده رزمندگان مقاومت اجرای اصل غافل گیری است و دستگاه اطلاعاتی و امنیتی رژیم جعلی صهیونیستی همچنان در بهت و حیرت قرار دارد که چه اتفاقی افتاده است و این همه سلاح و تسلیحات نظامی چگونه در این سرزمین غصب شده وجود دارد و چگونه رزمندگان مقاومت که در یک باریکه زندگی می کنند بر آنها می تازند.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*