۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » نهاد امامت
کاهش ۱۷ درصدی طلاق در قشم

کاهش ۱۷ درصدی طلاق در قشم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، مسعود رحمانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: حداکثر زمان دادرسی و صدور رای قطعی در قشم به کمتر از دو ماه رسیده است. وی با بیان اینکه تلاش در راستای صلح و سازش پرونده‌های خانوادگی از اولویت‌های دستگاه قضایی این شهرستان است، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، مسعود رحمانی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: حداکثر زمان دادرسی و صدور رای قطعی در قشم به کمتر از دو ماه رسیده است.

وی با بیان اینکه تلاش در راستای صلح و سازش پرونده‌های خانوادگی از اولویت‌های دستگاه قضایی این شهرستان است، افزود: امار طلاق در یک سال اخیر کاهشی حدود ۱۷ درصدی را نشان می‌دهد.

رییس دادگستری شهرستان قشم تصریح کرد: مطالبه حقوق عامه از دیگر اولویت‌هایی که با توجه به مقتضات شهرستان، شورای حفاظت از اراضی بخش عمده کار را بر عهده دارد.

رحمانی از لغو محدودیت ملاقات‌های مردمی خبر داد و اضافه کرد: مردم می‌توانند همه روزه با مراجعه به دادگستری مستقیما با ریاست و قضات دیدار و گفت و گو داشته باشند.

وی ادامه داد: مقابله با جرائم خشنی که حس امنیت را هدف قرار می‌دهند نسبت به سال گذشته رشدی دو برابری داشته و برخورد با قاچاق و مواد مخدر نیز با شدت ادامه دارد.

رییس دادگستری شهرستان قشم گفت: مراکز فساد و فحشا انحراف نسل جوان و نوجوان را هدف قرار داده‌اند که با واکنش قاطع دستگاه قضایی روبرو هستند و تاکنون با سه باب خانه در این راستا برخورد شده است.

رحمانی تصریح کرد: فعالان فضای مجازی باید با بهره‌گیری از قدرت تعقل و تامل خود پیش از انتشار و یا بازنشر مطالب صحت آن بسنجند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی قشم از هرگونه انتقاد و پیشنهاد سازنده‌ای استقبال می‌کند و منتقدین باید تفاوت‌های نقد و تخریب را در نظر داشته باشند.

انتهای پیام/ن/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*