۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
چانه‌زنی اروپا برای برجامی دیگر به سرانجام نمی‌رسد

چانه‌زنی اروپا برای برجامی دیگر به سرانجام نمی‌رسد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، امام جمعه قشم در خطبه‌های نمازجمعه قشم گفت: دشمنان خود نیز اذعان کرده‌اند که تحریم‌ها برای مجاب کردن ایران برای برجامی دیگر پاسخگو نخواهد بود. حجت الاسلام میثم تارم با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری افزود: تاثیر تحریم‌ها رو به […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، امام جمعه قشم در خطبه‌های نمازجمعه قشم گفت: دشمنان خود نیز اذعان کرده‌اند که تحریم‌ها برای مجاب کردن ایران برای برجامی دیگر پاسخگو نخواهد بود.

حجت الاسلام میثم تارم با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری افزود: تاثیر تحریم‌ها رو به کاهش است و فشار حداکثری آمریکا با سرافرازی پاسخ داده شد.

وی ادامه داد: اروپا و آمریکا درباره ایران هدف مشترکی را دنبال می‌کنند و مواضع مختلف آنها ناشی از تقسیم کار بین آنان است.

امام جمعه قشم تصریح کرد: آمریکا با همراهی اروپا روش افزایش تحریم‌های ظالمانه را در پیش گرفت.

وی افزود: طبق بیانات مقام معظم رهبری، ایران به کاهش تعهدات خود در برجام تا اتمام آنها ادامه می‌دهد.

تارم ادامه داد: کشور ما در راه گسترش فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای از تمام امکانات داخلی بهره خواهد برد.

عملیات یمنی‌ها ادعای عربستان را خنثی کرد

امام جمعه قشم اظهار کرد: عملیات جدید انصارالله یمن ادعاهای عربستان و اربابان او از جمله آمریکا را درباره نقش داشتن ایران در حوادث پالایشگاه نفتی آرامکو خنثی و باطل کرد.

وی افزود: در این عملیات زمینی، هزاران مزدور دشمن دستگیر، هزاران کیلومتر از خاک یمن آزاد و تجهیزات بسیاری از دشمن به غنیمت گرفته شد.

تارم ادامه داد: اهمیت این مساله به قدری است که عربستان برای جلوگیری از رسانه‌ای شدن آن پیشنهادات مختلفی به انصارالله یمن داد.

وی با اشاره به وضعیت برتر انصارالله در جنگ ابراز کرد: عربستان و امارات بدانند که ادامه جنگ به نفع آنان نیست و باید برای حفظ منافعشان، خود به سمت مذاکره حرکت کنند و هرچه زودتر به جنگ پایان دهند.

امام جمعه قشم همچنین با اشاره به هفته گرامیداشت نیروی انتظامی گفت: پلیس ایران اقتدار خود را با مهربانی نسبت به شهروندان توام کرده‌است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*