۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها » نهاد امامت
هنرمند واقعی خداست

هنرمند واقعی خداست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجبی در اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی هنری انصارالائمه (ع) قشم از دست اندارکاران برگزاری این برنامه تشکر کردند. امام جمعه قشم در بخشی از این برنامه گفت: اصل هنرمندی و هنر باید از خلقت و  آفرینش این عالم نگاه کرد که دست نقاش […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حاجبی در اختتامیه پنجمین جشنواره فرهنگی هنری انصارالائمه (ع) قشم از دست اندارکاران برگزاری این برنامه تشکر کردند.
امام جمعه قشم در بخشی از این برنامه گفت: اصل هنرمندی و هنر باید از خلقت و  آفرینش این عالم نگاه کرد که دست نقاش بزرگ چه طور نقش بسته عالم را، گاهی خودش رو  جلوه در زمستان و گاهی پاییز  می دهد و گاهی هفت رنگ های مختلف ، تابستانش زیباست ،بهارش زیباست.
ایشان افزود: خداوند هنرمند واقعی است و این هنر را تفویض کرده به ماها و ما باید استفاده کنیم.
امام جمعه قشم تصریح کرد: اما گاهی غفلت ایجاد میشه و هنر بجای اینکه خدمت به خلق کند یا خدمت به شناخت بیشتر نسبت به ذات اقدس الله یا نسبت به شناخت خود انسان باشد ،هنر انسان را از خودش فراری می دهد.
حجت الاسلام دکتر حاجبی گفت: چطور ما به چوب و درخت و ماهیان زینتی احترام می گذاریم،آیا نباید به فرهنگ مردم یک منطقه احترام گذاشت و این باعث وارونگی فرهنگی شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*