۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » ملی » پیشنهاد سردبیر
هرگز از خونخواهی شهید سلیمانی صرف نظر نمی‌کنیم

هرگز از خونخواهی شهید سلیمانی صرف نظر نمی‌کنیم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه یک شنبه در آیین گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت شهید سلیمانی بغضی در گلوی آزادی خواهان جهان برجای گذاشته که جز با انتقام آرام نمی‌گیرد. وی افزود: شرق و غرب عالم مدیون فداکاری […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه یک شنبه در آیین گرامیداشت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اظهار داشت: شهادت شهید سلیمانی بغضی در گلوی آزادی خواهان جهان برجای گذاشته که جز با انتقام آرام نمی‌گیرد.

وی افزود: شرق و غرب عالم مدیون فداکاری شهید سلیمانی هستند که اگر مجاهدت سردار مقاومت نبود تا کنون پای داعش به اروپا و غرب نیز باز شده بود.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به نقش شهید سلیمانی در امنیت منطقه، تصریح کرد: صداقت، فداکاری، اخلاص، ولایتمداری، بصیرت و اقدام به هنگام از ویژگی‌های بارز این شهید است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: اقدام آمریکا مبنی بر ترور سردار سلیمانی، پیوند دو ملت ایران و عراق را آن‌چنان قوام بخشید که همین امروز مجلس عراق با اتفاق آرا خروج نظامیان آمریکا از این کشور را تصویب کرد.

وی بیان داشت: خون و شهادت سردار سلیمانی به مراتب از حیات گهربار او در نابودی آمریکا و اسرائیل تاثیر و برندگی بیشتری دارد.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه این اقدام آمریکا از منظر سیاستمداران آن نیز احمقانه است، ابراز داشت: چنین اقدامی روشن‌ترین و بارزترین مصداق ترویسم بویژه تروریسم دولتی محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم افزود: امروز جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت نیاز به آبیاری داشت و خون شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش بویژه سردار مهندس این مهم را عطا کرد.

وی اظهار داشت: استکبار جهانی هم اینک نظاره‌گر آن است که جهان اسلام و جبهه مقاومت با گام‌هایی بانشاط و پرشتاب‌تر از پیش در مسیر تحقق اهداف خود پیشروی می‌کند.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: آمریکا برای واسطه‌گری کشورهای منطقه و سیاسیون جهان به منظور جلوگیری از انتقام جمهوری اسلامی ایران التماس می‌کند؛ اما بداند انتقام امری قطعی و اجتناب ناپذیر است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم خونخواهی سردار سلیمانی را خواست جهان اسلام و آحاد ملت ایران دانست و تصریح کرد: شهید سلیمانی نماد ملی و بین‌المللی و الگوی تمام مجاهدان، مدیران و جوانان است و هرگز نمی‌توان از خونخواهی چنین شخصیتی صرف نظر کرد.

وی خاطرنشان کرد: تسریع در پیروزی جهان اسلام، نابودی اسرائیل و فروپاشی آمریکا و استکبار جهانی ثمره شهادت سردار سلیمانی است.

__________________

امام جمعه اهل سنت قشم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، فرماندار شهرستان قشم، فرماندهان نظامی، انتظامی، مدیران و مسوولان سازمان منطقه آزاد قشم و دستگاه‌های دولتی از جمله حاضران در خیل عظیم آحاد مردم قشم در این آیین بودند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*