۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ستاد نمازجمعه
نمایشگاه اقامه نخستین نمازجمعه در قشم دایر می شود

نمایشگاه اقامه نخستین نمازجمعه در قشم دایر می شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، رئیس ستاد بزرگداشت پنجم مردادماه شهرستان قشم روز شنبه در شورای اداری شهرستان قشم گفت: همچنین در این هفته سمینار سبک زندگی ایرانی- اسلامی ویژه بانوان قشمی برگزار می شود. وحید جابری افزود: برنامه های دیگری شامل مسابقات وررزشی در رشته های شنا، دو میدانی، تیراندازی و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، رئیس ستاد بزرگداشت پنجم مردادماه شهرستان قشم روز شنبه در شورای اداری شهرستان قشم گفت: همچنین در این هفته سمینار سبک زندگی ایرانی- اسلامی ویژه بانوان قشمی برگزار می شود.

وحید جابری افزود: برنامه های دیگری شامل مسابقات وررزشی در رشته های شنا، دو میدانی، تیراندازی و غیر آن و ویژه برنامه کودکان و نونهالان از دیگر برنامه های پیشبینی شده در این هفته است.

وی ادامه داد: گردهمایی ستاد و کارگروه های عملیاتی سازی گام دوم انقلاب در قشم و عطرافشانی گلزار شهدا و حضور بر مزار اولین امام جمعه فقید قشم نیز در این هفته برگزار می شود.

رئیس ستاد بزرگداشت پنجم مردادماه شهرستان قشم تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا و مددجویان نهادهای حمایتی نیز از دیگر برنامه های این هفته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*