۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جلسات
نقش روحانیت در حراست از انقلاب برجسته است

نقش روحانیت در حراست از انقلاب برجسته است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روحانی استان هرمزگان و شهدای جزیره قشم در محل دانشگاه آزاد این جزیره اظهار داشت: این آئین در راستای کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در حال برگزاری است. وی با بیان اینکه روحانیت هیچ […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روحانی استان هرمزگان و شهدای جزیره قشم در محل دانشگاه آزاد این جزیره اظهار داشت: این آئین در راستای کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه روحانیت هیچ گاه در تاریخ تنها به تکلم و تبیین بسنده نکرده‌ است، گفت: روحانیت در دوران طلایی دفاع مقدس تمام ظرفیت‌های خود را از تریبون‌های نمازجمعه تا حضور در خط مقدم جبهه‌های نبرد به‌کار گرفت.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: روحانیت در عمل نیز مدافع اسلام و انقلاب بوده و نسبت به جمعیت خود بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم با بیان اینکه استکبار جهانی همواره در شناخت ملت ایران ناکام مانده، افزود: در کور کردن فتنه اخیر دشمن کار اصلی را مردم بصیر با حضور در صحنه و جدا کردن صف خود از اشرار و اغتشاش‌گران انجام دادند.

وی بیان کرد: مردم ایران به اثبات رساندند که به هیچ بهانه‌ای و تحت هیچ شرایطی دست از اسلام و ارزش‌های اسلامی برنمی‌دارند و بار دیگر با نظام اسلامی و خون شهدا تجدید میثاق کردند.

امام جمعه قشم تصریح کرد: حرف مردم آن است که سختی‌ها را تحمل می‌کنیم اما اجازه اهانت به نظام و ایجاد ناامنی را به احدی نخواهیم داد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم خاطرنشان کرد: خواست مردم آن است که دستگاه قضایی در اسرع وقت عوامل اصلی شرارت‌ها را مطابق با شرع و قانون به کیفر اعمالشان برساند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*