۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها » ملی
معلمان از فضای مجازی برای تربیت دانش‌آموزان استفاده کنند

معلمان از فضای مجازی برای تربیت دانش‌آموزان استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز جمعه در گفت و گو با این خبرگزاری اظهار داشت: انتظار می‌رود معلمان هم در مقوله آموزش علم و دانش و هم در حوزه تربیت، تعهد، ایمان و احساس مسوولیت، دِین خود را ادا کنند. وی […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز جمعه در گفت و گو با این خبرگزاری اظهار داشت: انتظار می‌رود معلمان هم در مقوله آموزش علم و دانش و هم در حوزه تربیت، تعهد، ایمان و احساس مسوولیت، دِین خود را ادا کنند.

وی ادامه داد: معلمان و استادان جامعه امانتداران نظام‌اند چرا که نسل نونهال، نوجوان و جوان امانتی در دست آنها هستند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به زحمات معلمان در دوران کرونا خاطر نشان کرد: تربیت نسلی همتراز با انقلاب اسلامی و همسو با بیانیه گام دوم انقلاب، مسوولیتی است که معلمان باید در این راه تلاش کنند.

کارگران گردانندگان اصلی چرخ اقتصاد هستند

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم در ادامه تصریح کرد:بوسه بر دست کارگر توسط پیامبر در صدر اسلام، نشانه خضوع و خشوع ایشان در برابر همه کارگران و زحمتکشان تاریخ است.

وی ادامه داد: کارگران گردانندگان اصلی چرخ اقتصادی جامعه در همه بخشهای خصوصی و دولتی هستند.

ماه رمضان، ماه تقواست

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در روز نخست ماه رمضان اظهار کرد: بهترین عمل در این ماه «ورع» یا همان تقوی و پرهیز از معصیت است.

وی افزود: خوش اخلاقی در راس همه نیکی ها قرار دارد چرا که بدخلقی ایمان را از بین می‌برد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: حسن خلق، خلاصه اسلام و از عوامل مهم گسترش اسلام توسط پیامبر(ص) در سراسر جهان بود.

وی گفت: پرهیز از شایعه پراکنی و دروغ افکنی به عنوان منشا بسیاری از مشکلات جامعه، در سخنان رهبر انقلاب تأکید شده است.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: رعایت عدالت و انصاف حتی در برابر دشمن به عنوان یک اصل انسجام بخش و صمیمیت آفرین در جامعه ضرورت دارد.

وی ادامه داد: اعتماد نکردن به ظالم و خیانت نکردن در امانت، دو اصل مهم است که باید مسوولان و قدرتمندان جامعه به آن توجه کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم نهراسیدن از دشمن، ایستادگی در برابر آن و نیز اقامه نماز و ذکر الهی را از نکات مهم سخنان رهبر انقلاب دانست و افزود: رعایت این اصول جامعه اسلامی را در مسیر شکوفایی و تشکیل دولت اسلامی قرار می دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*