۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
«معامله قرن» حربه‌ای برای انحراف افکار عمومی از شکست‌های آمریکا است

«معامله قرن» حربه‌ای برای انحراف افکار عمومی از شکست‌های آمریکا است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران معجزه بزرگ قرن حاضر است. وی بیان کرد: توکل به خدا، اخلاص و ایمان امام خمینی(ره) به وعده‌های الهی، تبعیت مردم و انسجام […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران معجزه بزرگ قرن حاضر است.

وی بیان کرد: توکل به خدا، اخلاص و ایمان امام خمینی(ره) به وعده‌های الهی، تبعیت مردم و انسجام آنان در اسلام خواهی از مهمترین رموز تحقق این پیروزی به شمار می‌رود.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: حضور پرشور و شعور آحاد جامعه در راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه امسال ادای دینی به انقلاب و خون صدها هزار شهیدی است که این نهال را تبدیل شدن به درختی تنومند آبیاری کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم با بیان اینکه معامله قرن را باید خیانت قرن خواند، ادامه داد: رونمایی از این طرح ننگین که به‌دنبال آن است تا بیت‌المقدس را به عنوان پایتخت رژیم جعلی و بی‌اساس اسرائیل قلمداد کند بخشی از نقشه استکبار جهار برای تسلط بر جهان اسلام است.

وی اضافه کرد: علت رونمایی از خیانت قرن و رسانه‌ای کردن آن در این برهه از زمان را می‌توان در سرپوش گذاشتن بر شکست‌های پی در پی آمریکا در جهان به‌ویژه منطقه غرب آسیا و تلاش برای انحراف افکار عمومی جستجو کرد.

امام جمعه شهرستان قشم قرار گرفتن آمریکا و اسرائیل در آستانه انتخابات از دیگر دلایل این اقدام به شمار می‌رود و در تلاش هستند با چنین حرکاتی در انتخابات پیش روی خود به پیروزی دست یابند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ابراز داشت: صبر، مقاومت و راهپیمایی‌های بازگشت ملت فلسطین سبب خواهد شد نتایج خیانت قرن آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای خودفروخته به ظاهر اسلامی برایشان نتایجی برعکس تصوراتشان داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مسافرت زیاد شهروندان جزیره قشم به کشورهای منطقه و چین ضرورت دارد مسئولان تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به این منطقه را اعمال کرده و منطقه‌ای جهت قرنطینه در ورودی‌های جزیره به‌ویژه فرودگاه بین‌المللی قشم ایجاد شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*