۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رزمایش «کمک مومنانه»
مشارکت ۱۰۰ میلیون ریالی دفتر امام جمعه قشم در رزمایش مواسات

مشارکت ۱۰۰ میلیون ریالی دفتر امام جمعه قشم در رزمایش مواسات

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری ایرنا، امام جمعه قشم روز پنجشنبه در دومین نشست قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات گفت:  مشارکت در این امر خیر هرچند با پرداخت مبالغ اندک، می تواند آثار مخرب ناشی از شیوع کرونا بر معیشت و اقتصاد خانواده ها را کاهش دهد. حجت […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری ایرنا، امام جمعه قشم روز پنجشنبه در دومین نشست قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات گفت:  مشارکت در این امر خیر هرچند با پرداخت مبالغ اندک، می تواند آثار مخرب ناشی از شیوع کرونا بر معیشت و اقتصاد خانواده ها را کاهش دهد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم افزود: تمامی کمک‌های نقدی و غیرنقدی دریافتی در این رزمایش براساس خواسته اهدا کنندگان توزیع و هزینه خواهد شد.

وی ادامه داد: شماره حساب «۱-۷۸۷۰۶۶۱-۱۰» با شماره شبای «IR۰۴۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۱۱۷۸۷۰۶۶۱۰۰۱» و شماره کارت «۷۳۶۶-۱۱۵۹-۷۲۱۱-۵۰۴۱» به نام «قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه شهرستان قشم» نزد بانک رسالت آماده دریافت کمکهای مردمی است.

فرمانده قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه قشم خاطرنشان کرد: با ارسال کمک‌های مردمی و خیران نیک اندیش به شماره حساب مرکزی قرارگاه، توزیع عادلانه و نیز بازتاب ملی و بین المللی آن با سهولت انجام خواهد شد.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-15.31.51.jpeg”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*