۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازدیدها » مذهبی
  • شناسه : 4732
  • 12 اردیبهشت 1400 - 4:23
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : جواد نوزرنژاد
مشارکت در انتخابات، تقویت مکتب امام حسین(ع) است
امام جمعه قشم:

مشارکت در انتخابات، تقویت مکتب امام حسین(ع) است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: مشارکت در انتخابات تقویت نظام اسلامی و مکتب امام حسین(ع) است که باید در این مسیر با احساس تکلیف، دین خود را به شهدا ادا کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در جمع شب زنده داران علوی شب نوزدهم ماه مبارک رمضان مسجد صاحب الزمان(عج) اظهار کرد: لیالی قدر، شب های سرنوشت و نزول قرآن کریم و ملائکه است.

وی افزود: مراسم احیای لیله القدر در سراسر شهرستان قشم باید صرفا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: خداوند در قرآن کریم همواره بشریت را از اطاعات شیطان ‌و فریب او را خوردن بر حذر داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: اطاعت از شیطان یعنی سر باز زدن از فرمان خداوند، تبعیت از هوای نفس، دور شدن از مسیر حق و حقیقت.

وی اضافه کرد: شیطان، دشمن آشکار بشریت است و نسبت به فریب انسان ها سوگند خورده و اذعان دارد.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: شیطان دشمنی با تجربه است که آدم و حوا را از بهشت بیرون آورد و این گذشته را باید چراغ راه آینده قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم افزود: انسان نباید از دشمن آشکار خود همچون آمریکا و اسراییل که امام راحل(ره) آن را شیطان بزرگ خوانده است فریب بخورد.
وی بیان کرد: مومن نباید از یک راه دوبار گزیده شود بلکه باید هوشیار، زیرک و بصیر باشد تا از مسیر حق خارج نشود.

امام جمعه شهرستان قشم نافرمانی از خدا را منجر به غوطه ور شدن در گناه دانست و تصریح کرد: مشروبات الکلی که اسلام می‌گوید اگر قطره ای از آن در چاه افتاد باید در آن را بست، متاسفانه عده ای آن را گناه نمی‌پندارند و در بین برخی مسلمانان رواج دارد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: قرائت قرآن در خانه، دارای آثار و برکات فراوانی است و از این رو باید جزو برنامه روزانه خانواده‌ها قرار بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: حفظ نظام اسلامی از واجب ترین واجبات است و‌مشارکت در انتخابات تقویت این نظام و مکتب امام حسین(ع) است که باید در این انتخابات با احساس تکلیف، دین خود را به شهدا ادا کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*