۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رزمایش «کمک مومنانه»
مشارکت‌ها در رزمایش کمک مومنانه براساس نظر اهداء کننده توزیع می‌شود

مشارکت‌ها در رزمایش کمک مومنانه براساس نظر اهداء کننده توزیع می‌شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در جلسه قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه قشم اظهار کرد: تمامی مشارکت‌های نقدی و غیرنقدی اهدایی به قرارگاه بر اساس نظر شخص اهداء کننده توزیع خواهد شد. وی افزود: انتظار است برای گستردگی رزمایش، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در جلسه قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه قشم اظهار کرد: تمامی مشارکت‌های نقدی و غیرنقدی اهدایی به قرارگاه بر اساس نظر شخص اهداء کننده توزیع خواهد شد.

وی افزود: انتظار است برای گستردگی رزمایش، تمامی گروه‌های خودجوش مردمی، خیران و مسوولان، اقلام و مشارکت‌های نقدی را در قرارگاه مرکزی تجمیع کنند.

امام جمعه و فرمانده قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه قشم بیان کرد: در هیمن راستا باید همه به صورت متحد و منسجم تنها شماره حساب متعلق به قرارگاه را به علاقه‌مندان به مشارکت در این رزمایش معرفی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم تصریح کرد: مشارکت در یاری‌رسانی به آسیب‌دیدگان از آثار شیوع کووید-۱۹ وظیفه‌ای بر دوش آحاد جامعه است و با کمک‌های هر چند اندک می‌توان در این رزمایش بزرگ ایفای نقش کرد.

وی خاطرنشان کرد: شماره حساب “۱-۷۸۷۰۶۶۱-۱۰” و شماره شبای “۰۴۰۷۰۰۰۰۱۰۰۰۱۱۷۸۷۰۶۶۱۰۰۱IR” با شماره کارت “۷۳۶۶-۱۱۵۹-۷۲۱۱-۵۰۴۱” به نام “قرارگاه مرکزی رزمایش مواسات و کمک مومنانه شهرستان قشم” اماده دریافت مشارکت‌های نقدی است.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-15.31.51.jpeg”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*