۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جلسات » پیشنهاد سردبیر
مسوولان مشکل آب را در غرب قشم برطرف کنند

مسوولان مشکل آب را در غرب قشم برطرف کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز یکشنبه در سومین شورای اداری شهرستان قشم افزود: قشم به دلیل محرومیت‌های تاریخی با کمبود آب به ویژه در بخش غربی جزیره مواجه است. وی آب شرب را از نیازهای اولیه انسان برشمرد و ادامه داد: زیبنده نیست که […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز یکشنبه در سومین شورای اداری شهرستان قشم افزود: قشم به دلیل محرومیت‌های تاریخی با کمبود آب به ویژه در بخش غربی جزیره مواجه است.

وی آب شرب را از نیازهای اولیه انسان برشمرد و ادامه داد: زیبنده نیست که روستا و یا منطقه‌ای در شهرستان با نبود یا کمبود آب شرب مواجه باشد.

امام جمعه شهرستان قشم در ادامه سخنان خود با اشاره به برخی حوادث بین المللی گفت: حقوق بشر آمریکایی و غربی به ابزاری برای پیشبرد اهداف شوم استکبار و غرب تبدیل شده است.

وی افزود: استکبار به بهانه حقوق بشر به مقابله با کشورها و ملت‌هایی می پرزدازند که با سیاست‌های آنان همراه نیستند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: حقوق بشر آمریکایی برای مقابله با کشورهایی که ظلم را نمی‌پذیرند شکل گرفته است و گرنه این کشور از انجام جنایت و حمایت از کودک کشی باکی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: پاسخ قاطع مقام معظم رهبری به فرستاده آمریکا و ساقط کردن پهپاد جاسوسی متجاوز این کشور توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی ایران شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*