۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

مساعدت ۸۰۰ میلیون ریالی نهاد امامت جمعه قشم به اطعام غدیریه

مساعدت ۸۰۰ میلیون ریالی نهاد امامت جمعه قشم به اطعام غدیریه

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حسین بشارتی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: اطعام غدیرخم از سنن عیدالله الاکبر است که در تلاشیم آن را گسترش دهیم. وی افزود: در همین راستا طرح «اطعام علوی» همزمان با روز عید سعید غدیرخم در جزیره قشم اجر می‌شود. […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حسین بشارتی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: اطعام غدیرخم از سنن عیدالله الاکبر است که در تلاشیم آن را گسترش دهیم.

وی افزود: در همین راستا طرح «اطعام علوی» همزمان با روز عید سعید غدیرخم در جزیره قشم اجر می‌شود.

دبیر ستاد مردمی دهه امامت و ولایت قشم تصریح کرد: در این طرح ظهر روز غدیر، ۲۰ هزار پرس غذای گرم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان قشم توزیع خواهد شد.

بشارتی ادامه داد: تا کنون نهاد امامت جمعه شهرستان قشم با تامین ۸۰۰ میلیون ریال اعتبار بیشترین مشارکت را دراجرای این طرح و گسترش فرهنگ اطعام غدیریه داشته است.

وی اضافه کرد: تمامی خیران، مسوولان و افراد علاقه‌مند می‌توانند از طریق ارتباط با ستاد مردمی دهه امامت و ولایت شهرستان قشم در این طرح مشارکت کنند.

دبیر ستاد مردمی دهه امامت و ولایت قشم خاطرنشان کرد: تعقید عملی به غدیر از تکرار عاشورا در چرخه تاریخ جلوگیری می‌کند و باید از تمامی ابزارها در راستای تبیین حقایق غدیر بهره‌گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*