۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی » پیام‌ها » پیشنهاد سردبیر
  • شناسه : 4151
  • 28 نوامبر 2020 - 8:03
  • 354 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مجتبی نوزرنژاد
  • منبع : خبرگزاری فارس
لزوم عرض اندام تشکل‌های دانشجویی/ شهادت فخری‌زاده جهش صنعت دفاعی را به همراه دارد
فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور

لزوم عرض اندام تشکل‌های دانشجویی/ شهادت فخری‌زاده جهش صنعت دفاعی را به همراه دارد

فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور گفت: تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور باید در پاسخ به ترور ناجوانمردانه شهید فخری‌زاده با تمام قوا عرض اندام کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام میثم تارم شامگاه جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: دشمن با به شهادت رساندن شهید فخری‌زاده هرگز به اهداف شوم خود دست نخواهد یافت.

وی افزود: مجاهدت این شهید در راه آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی ایران، تقویت توان دفاعی کشور و نیز نقش برجسته ایشان در تلاش برای عبور کشور از بحران کرونا ستودنی است.

فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور تصریح کرد: تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور باید در پاسخ به این اقدام ناجوانمردانه استکبار جهانی و صهیونیست‌ها با تمام قوا عرض اندام کنند.

دکتر تارم ادامه داد: شهادت شهید فخری‌زاده افزایش ضریب نفوذ اقتدار دفاعی ایران در معادلات جهانی و جهش این صنعت در کشور را به همراه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: جونان انقلابی فعال در تشکل‌های دانشجویی باید شخصیت علمی-تخصصی این شهید و نقش آن در دستاوردهای انقلاب را برای جامعه تبیین و راه این شهید را با شتابی دوچندان دنبال کنند.

فرمانده جنگ نرم سازمان بسیج اساتید کشور و امام جمعه شهرستان قشم گفت: باید با اقدام رسانه‌ای دقیق و فراگیر مسیر نشر روایت‌های تحریف شده مسدود و نیروهای انقلاب ابتکار عمل را در جنگ رسانه‌ای به دست بگیرند.

دکتر تارم خاطرنشان کرد: خون شهدای دانشمند کشور همواره به رشد فزاینده علمی و فتح قله‌های دانش انجامیده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*