۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
فرمانده جدید سپاه قدس بر رموز مقاومت تسلط دارد

فرمانده جدید سپاه قدس بر رموز مقاومت تسلط دارد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه قشم اظهار کرد: شهید سپهبد سلیمانی از نشانه‌های خداوند بود که سراسر عمر با برکت خود را صرف خدمت به اسلام کرد. وی افزود: مقابله با داعش به عنوان نماینده آمریکا و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه قشم اظهار کرد: شهید سپهبد سلیمانی از نشانه‌های خداوند بود که سراسر عمر با برکت خود را صرف خدمت به اسلام کرد.

وی افزود: مقابله با داعش به عنوان نماینده آمریکا و اسرائیل که برای نابودی جهان اسلام و ورود به ایران طراحی شده بود از خدمات بارز این شهید به‌شمار می‌رود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: آمریکا در ترور شهید سلیمانی دچار خطای محاسباتی شد و تصور می‌کرد با این اقدام از فشارهای سیاسی و استیضاح عبور کرده و عده‌ای نیز در ایران و منطقه با او همراه می‌شوند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: حضور بیش از ۲۰ میلیون نفر در تشییع پیکر شهدای مقاومت از رویدادهای بی‌نظیر تاریخی و تجدید میثاق جامعه اسلامی با ولایت و تاکید بر مقاومت است.

وی اضافه کرد: سیلی موشکی ایران با هدف قرار دادن بزرگترین و پیشرفته‌ترین پایگاه دشمن به نحوی که تمامی موشک‌ها به هدف اصابت کرد و دشمن نتوانست حتی یک موشک را رهگیری و منهدم کند رییس جمهور و کارشناسان آمریکایی را متحیر ساخت.

امام جمعه شهرستان قشم گفت: سردار قاآنی واقف به رموز مقاومت است و خود شهید سلیمانی نیز وی را به عنوان جانشین پس از خود معرفی کرده و یقینا راه این شهید با اقتدار کامل تا فتح تمامی سنگرها و ظهور منجی عالم بشریت ادامه خواهد یافت.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم، اقدام مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در تصویب و تایید طرح سه فوریتی را شایسته تقدیر دانست و گفت: برداشتن گام نهایی کاهش تعهدات برجامی از سوی دولت نیز ستودنی است.

وی وقایع اخیر کشور را تسلیت گفت و تاکید کرد: علل سقوط هواپیما و کشته شدن تعدادی از هموطنان در کرمان باید دقیقا بررسی به استحضار ملت رسانده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*