۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
فردای انتخابات باید روز وحدت باشد

فردای انتخابات باید روز وحدت باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: امروز یکی از مصادیق تقوا، انتخاب آگاهانه، با بصیریت و بر اساس ملاک‌های شرعی است. وی با بیان اینکه هر انتخاب یک آزمایش است و انسان نسبت به انتخاب‌هایش مسوولیت دارد، افزود: امروز، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: امروز یکی از مصادیق تقوا، انتخاب آگاهانه، با بصیریت و بر اساس ملاک‌های شرعی است.

وی با بیان اینکه هر انتخاب یک آزمایش است و انسان نسبت به انتخاب‌هایش مسوولیت دارد، افزود: امروز، روز بروز تقوای سیاسی در جامعه به شمار می‌رود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: اقتدار، دانش وسیع و توانایی جسمی از مهمترین شاخصه‌های کاندید اصلح است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم شجاعت و امانت‌داری را از دیگر شاخصه‌ها برشمرد و ادامه داد: باید انسان‌هایی مومن، شجاع، متکی به خداوند و ولایتمدار را برگزید.

وی اضافه کرد: واژه «ولایتمداری» و «پایبندی عملی به ولایت فقیه» از مهمترین کلیدواژه‌های بکار رفته در وصیت‌نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است زیرا در میدان‌های نبرد به خوبی اهمیت آن درک می‌شود.

امام جمعه شهرستان قشم بیان کرد: ملت ایران باید با ملاک‌های دینی و شرعی دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم اظهار کرد: انتخابات از بارزترین جلوه‌های مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی است که با رای خود مسوولان کشور را انتخاب می‌کنند.

وی افزود: حضور گسترده مردم در انتخابات بیانگر هوشمندی، انقلابی بودن، ولایتمداری و پایبندی ملت ایران به خون شهدا را به جهان مخابره کرد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: نامزد انتخاباتی که با رای مردم به مجلس شورای اسلامی راه‌ یابد خود را نماینده تمام ملت ایران است و کسانی که موفق به راه‌یابی نمی‌شوند نیز باید بر اساس اخلاق اسلامی رفتار کنند و تجربه خود را نیز در اختیار منتخبین مردم قرار دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم اضافه کرد: فردای اتخابات باید روز وحدت و همدلی باشد و همگان برای اعتلای نظام اسلامی و تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با انسجام و هم‌افزایی مجاهدت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*