۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
غلبه بر فتنه‌افکنی دشمن نیازمند بیداری آحاد مسلمانان است

غلبه بر فتنه‌افکنی دشمن نیازمند بیداری آحاد مسلمانان است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: جنایات برخی سران کشورهای به ظاهر اسلامی در منطقه با تعالیم و سیره خاتم الانبیاء(ص) منافات دارد. وی با بیان اینکه این سران خود را به ابزاری در دست استکبار […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: جنایات برخی سران کشورهای به ظاهر اسلامی در منطقه با تعالیم و سیره خاتم الانبیاء(ص) منافات دارد.

وی با بیان اینکه این سران خود را به ابزاری در دست استکبار و دشمنان قسم خورده اسلام و قرآن بدل کرده‌اند، افزود: آنچه امروز در لبنان و پیش از آن در عراق شاهد هستیم تبدیل خواسته‌های به حق مردمی به فته‌های داخلی برای تضعیف کشورهای اسلامی است.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: سران کشورهای به ظاهر اسلامی بدانند که دوستی و عهد و پیمان در منطقه آمریکایی جایگاهی ندارد و هر زمان که منافع اقتضا کند آنان را پشت سر می‌گذارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران براساس اصول و عقاید خود از اسلام و مسلمانان بدون هیچگونه چشم داشتی حمایت می‌کند و قادر است در صورت تقاضای کشورهای منطقه بدون دخالت در امور آنان امنیت را در منطقه ایجاد کند.

وی گفت: مرجعیت در عراق و سید مقاومت در لبنان با بصیرت و روشنگری دسیسه‌های دشمنان را خنثی کردند اما اقدام دشمن برای فته‌‎افکنی استمرار دارد و تمام مسلمانان باید بیدار و هوشیار باشند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به رونمایی از جت پیشرفته آموزشی تماما ایرانی یاسین، اضافه کرد: جوانان متعهد و انقلابی کشور بار دیگر ثابت کردند که تحریم و مشکلات سدی نمی‌تواند به انسداد مسیر تحقق شعار «ما می‌توانیم» بیانجامد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم در خطبه نخست مبحث عهدنامه مالک اشتر را پی گرفت و افزود: مسوولان باید در میان مردم باشند و مشکلات و کمبودها را از زبان خود مردم بشوند تا حواشی به عنوان مسائل اساسی کشور قلمداد نشود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*