۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
علاج مشکلات کشور در دست مردم است

علاج مشکلات کشور در دست مردم است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا رخ نخواهد دارد. وی با بیان اینکه منطق و مقصود آمریکا از مذاکره آن است که کشورها گفته‌های او […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: هیچ مذاکره‌ای در هیچ سطحی بین جمهوری اسلامی ایران و آمریکا رخ نخواهد دارد.

وی با بیان اینکه منطق و مقصود آمریکا از مذاکره آن است که کشورها گفته‌های او را بی چون و چرا بپذیرند، افزود: اگر هم آمریکا در نهایت تعهدی را قبول کند آن را همانگونه که تا کنون در مذاکرات بین‌المللی عمل کرده نقض می‌کند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: علاج مشکلات کشور در دست مردم و باید با نگاه به ظرفیت‌های ملی و توانمندی نسل جوان از مشکلات عبور کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: اقدامات عدالت‌گستر قوه قضائیه با رویکردی قاطع، انقلابی، همراه با مدیریت جهادی و فهم سیاسی موجب امیدواری مردم شده است.

وی اضافه کرد: عده‌ای که بواسطه اقدامات قوه قضائیه منافع آنان به خطر افتاده‌ در پی جو سازی و تخریب این قوه هستند باید بدانند که عملکرد قوه قضائیه مورد تائید و حمایت ملت است و توان مسدودسازی مسیر در پیش گرفته شده را ندارند.

لزوم انعکاس معارف دفاع مقدس در کتب درسی

امام جمعه شهرستان قشم عنوان کرد: دفاع مقدس از متعالی‌ترین و کم نظیرترین پدیده‌های تاریخی است که رخ داد و در پی آن ملتی با انقلابی نوپا بر تمام ابرقدرت‌های جهانی پیروز شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم تاکید کرد: دفاع مقدس باید از جهات مختلف بویژه عبادی، مدیریتی، نصرت الهی و ولایتپذیری رزمندگان مورد بررسی قرار گرفته و در کتب درسی دانش‌آموزان منعکس شود.

وی با اشاره به بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: ریشه‌های انقلاب ما در جنگ هشت ساله محکم و به جهان صادر شد تا ملت‌ها به این واسطه بدانند که می‌توان در برابر استکبار ایستادگی کرد.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران پیروزی فلسطین و آزادسازی قدس شریف را در پی دارد، ابراز داشت: انصارالله یمن با الگوگیری از این انقلاب توانسته امروز آمریکا و عربستان را به خاک حقارت بکشاند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: اتهام دروغین دشمن به جمهوری اسلامی ایران در خصوص حمله پهپادی به پالایشگاه عربستان کاملا بی اساس است و تنها علت آن را می‌توان تلاش برای کم کردن ذلت ناشی از حقیر شدن آنان توسط گروهی برخواسته از یکی از فقیرترین کشورهای منطقه دانست.

وی تصریح کرد: یمن از انقلاب اسلامی ایران الگو گرفته و از این رو همانگونه که هشدار داده است تا زمانی که ملت مظلوم یمن مورد تهاجم قرار بگیرد حملات پهپادی تداوم خواهد داشت.

امام جمعه شهرستان قشم در خطبه نخست مبحث عهدنامه مالک اشتر را پی گرفت و افزود: مدیران بالادستی باید در اموری که انجام آن از توان مسوولان رده‌های پایین‌تر خارج است مستقیما ورود کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: مدیران برای کسب موفقیت در زندگی شخصی و شغلی باید بهترین زمان از عمر خود را به عبادت اختصاص دهند.

وی بیان کرد: مدیران باید کارها را با نیت خالص برای جلب رضای پروردگار و سلامت و آرامش مردم پیگیری و به سرانجام برسانند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*