۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها » ملی
شکست آمریکا نتیجه سیاست خارجی دولت است

شکست آمریکا نتیجه سیاست خارجی دولت است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، امام جمعه قشم شامگاه شنبه در دیدار با فرماندار و شماری از مسوولان شهرستان که در آستانه هفته دولت انجام شد، با بیان این مطلب افزود: آمریکا در شورای امنیت تنها بود و نتوانست با تهدیدها، رایزنی سیاسی، تهدید و تطمیع حتی […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، امام جمعه قشم شامگاه شنبه در دیدار با فرماندار و شماری از مسوولان شهرستان که در آستانه هفته دولت انجام شد، با بیان این مطلب افزود: آمریکا در شورای امنیت تنها بود و نتوانست با تهدیدها، رایزنی سیاسی، تهدید و تطمیع حتی همپیمانان غربی‌اش را با خود همراه کند.

حجت الاسلام میثم تارم فلسفه نامگذاری هفته دولت را برشمرد و اظهار داشت: این هفته فرصتی است برای دولتمردان که خدمات خود را به مردم گزارش دهند.

وی افزود: این هفته بهانه‌ای است که مردم در جریان اقدامات دولت قرار گیرند که با وجود کمبودها، تحریم‌های ظالمانه اقتصادی، بیماری و … خدمات شایسته‌ای به کشور و خصوصا جزیره قشم ارایه شده‌است.

امام جمعه قشم ادامه داد: کارهای بزرگ و مهمی در امور زیربنایی شهرستان انجام شده که نمونه آن مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

وی افزود: با وجود تحریم‌ها و مشکلات حاضر، دولت در مجموع نکارنامه قابل قبولی دارد.

تارم تصریح کرد: ما توانستیم جایگاه قابل قبولی در مرحله اول گسترش این بیماری کسب کنیم و بهداشت جهانی نیز بارها اقدامات ایران را در مقایسه با سایر کشورها ستود.

وی در پایان با تاکید بر توصیه رهبر انقلاب افزود: امیدوارم دولت، ماه‌های پایانی دوره خود را به مانند روزهای اول با همان جدیت به کار خود ادامه دهند و تا لحظه آخر که در مسوولیت هستند با وجدان کاری بالا و روحیه جهادی خدمات خود را به مردم ارایه دهند.

در هفته دولت ۲۹ طرح شهرستان قشم افتتاح خواهد شد

فرماندار قشم در این دیدار ضمن برشمردن فعالیت های دولت در قشم گفت: از فردا ۲۹ طرح توسعه‌ای و زیربنایی دولت با اعتبار بالغ بر ۳۳۰ میلیارد ریال در شهرستان قشم افتتاح می‌شود.

علیرضا نصری ضمن تاکید بر توسعه متوازن شهرستان قشم در دولت تدبیر و امید تصریح کرد: تا پایان دولت با جدیت طرح‌های توسعه‌ای شهرستان قشم را پیگیری می‌شود.

دوم تا هشتم شهریورماه به نام هفته دولت نامگذاری شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*