۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » ملی
شهید مطهری ‌شناختی کامل از زمان و نیاز جامعه اسلامی ‌داشت‌

شهید مطهری ‌شناختی کامل از زمان و نیاز جامعه اسلامی ‌داشت‌

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز جمعه در آیین گرامیداشت علامه شهید مرتضی مطهری، روز معلم، آغاز هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و نیز تجلیل از کارگران اظهار کرد: شهید مطهری دانشمندی بصیر و زمان شناس بود. وی بیان کرد: […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز جمعه در آیین گرامیداشت علامه شهید مرتضی مطهری، روز معلم، آغاز هفته عقیدتی سیاسی در سپاه و بسیج و نیز تجلیل از کارگران اظهار کرد: شهید مطهری دانشمندی بصیر و زمان شناس بود.

وی بیان کرد: شهید مطهری عالمی برجسته و دارای شاخصه‌های فراوان علمی و معنوی بود که همواره در مسیر انجام وظیفه بر اساس شناخت کامل از زمان و نیاز جامعه اسلامی گام برمی‌داشت.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: بزرگترین درد جهان اسلام عدم شناخت دشمن ویژه استعمار و اسرائیل غاصب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم با اشاره به ضرورت تقویت وحدت مسلمانان در اندیشه شهید مطهری، تصریح کرد: آثار و تالیفات این عالم بدون استثناء برای جامعه سومند می‌باشد.

وی گفت: شهید مطهری معلم انقلاب است و معلمان با تاسی از آن می‌توانند در تربیت نسلی در طراز انقلاب اسلامی موفق شوند.

امام جمعه شهرستان قشم بیان کرد: وجود نهاد عقیدتی سیاسی در ارگان‌های نظامی و انتظامی، امتیاز این نیرو در جمهوری اسلامی ایران نسبت به سایر کشورها که همان ایمان و عقیده است را تقویت می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: احاد جامعه مدیون قشر کارگر است و آنان هستند که با تحمل مشقت‌ها زمینه فعالیت‌های اقتصادی، تعلمی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی را فراهم می‌کنند.

وی با اشاره به نقش جامعه کارگری در چرخه اقتصادی، خاطرنشان کرد: نقش این قشر در “تحقق جهش” تولید بسیار ارزنده و زیربنایی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*