۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها
  • شناسه : 4665
  • 08 اردیبهشت 1400 - 18:12
  • 46 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : جواد نوزرنژاد
شبانه‌روزی شدن فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی قشم یک ضرورت است
امام جمعه قشم:

شبانه‌روزی شدن فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی قشم یک ضرورت است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: شبانه‌روزی شدن فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی قشم و ایجاد شعب متعدد در اقصی نقاط جزیره باید به عنوان یک ضرورت پیگیری شود. به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در دیدار با رئیس تامین اجتماعی این شهرستان به مناسبت هفته کارگر اظهار کرد: […]

امام جمعه شهرستان قشم گفت: شبانه‌روزی شدن فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی قشم و ایجاد شعب متعدد در اقصی نقاط جزیره باید به عنوان یک ضرورت پیگیری شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در دیدار با رئیس تامین اجتماعی این شهرستان به مناسبت هفته کارگر اظهار کرد: تامین اجتماعی به عنوان یکی از مهمترین حامیان قشر کارگر جامعه شناخته می‌شود.
وی افزود: جمعیت قابل توجهی از مردم قشم تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند که از این رو می‌طلبد پیگیری‌های لازم به منظور شبانه‌روزی شدن فعالیت درمانگاه تامین اجتماعی قشم تا حصول نتیجه مطلوب به عمل آید.
امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: همچنین جزیره قشم در حوزه‌های مختلف پزشکی و درمانی از جمله حضور متخخصان با ضعف‌هایی همراه است که انتظار است ورود سازمان تامین اجتماعی به این عرصه نیز به نحو موثر و محسوسی تقویت شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم خاطرنشان کرد: ایجاد شعب جدید درمانگاه‌ تامین اجتماعی در اقصی نقاط جزیره بواسطه بُعد مسافت از دیگر ضرورت‌ها است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*