۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
سند ۲۰۳۰ خاکریز دشمن در جنگ نرم است

سند ۲۰۳۰ خاکریز دشمن در جنگ نرم است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: معیشت فرهنگیان به ویژه معلمان باید به‌ گونه‌ای تامین شود که دغدغه‌ای جز آموزش نسلی در طراز انقلاب را نداشته باشند. وی با اشاره به […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس،حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: معیشت فرهنگیان به ویژه معلمان باید به‌ گونه‌ای تامین شود که دغدغه‌ای جز آموزش نسلی در طراز انقلاب را نداشته باشند.

وی با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با معلمان و فرهنگیان، افزود: روند اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان سندی بومی، جامع و کارآمد باید تسریع شود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: سند ۲۰۳۰ خاکریز آمریکا در جنگ نرم با ایران اسلامی است که اجرای آن ثمره‌ای جز تربیت سرباز و رعیت برای دشمنان اسلام ناب محمدی توسط نظام آموزشی کشور نخواهد داشت.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: از این رو مسؤولان کشور باید هشدارهای مکرر و حکیمانه رهبر انقلاب را جدی بگیرند و بدانند که در هیچ نطقه از جغرافیای ایران و تحت هیچ شرایطی حق اجرای کامل یا ناقص این سند را ندارند.

وی با گرامیداشت ماه مبارک رمضان به تبیین فضایل این ماه پرداخته، اضافه کرد: رمضان، کلاسی درسی جامع برای تربیت و پرورش انسان برای رسیدن به کمال و سعادت است.

امام جمعه شهرستان قشم، ماه رمضان را بهار قرآن و سرشار از برکت، رحمت و مغفرت الهی برشمرد و بیان کرد: سلامت جسمی و تقویت تقوا از جمله مهم‌ترین فوائد و کارایی‌های این ماه بشمار می‌رود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم در خطبه آغازین نمازجمعه مبحث عهدنامه مالک اشتر را پی گرفت و با تبیین جایگاه و نقش نیروهای نظامی و انتظامی در کشور، افزود: دولت و مجلس باید در نظر داشته باشند که کاستن از بودجه نظامی کشور در حقیقت کاهش اقتدار، نظم و اعتبار میهن است.

وی با ناکافی خواندن اقدامات مجلس در راستای ارتقای بودجه نظامی و انتظامی، گفت: این اقدامات نیازمند تقویت است و در کنار آن باید توجه به قضات نیز افزون شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*