۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » ملی
  • شناسه : 4691
  • 11 اردیبهشت 1400 - 18:21
  • 30 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : جواد نوزرنژاد
سندسازی دیپلماسی علیه مرد میدان پذیرفتنی نیست
امام جمعه قشم:

سندسازی دیپلماسی علیه مرد میدان پذیرفتنی نیست

امام جمعه قشم گفت: سندسازی برای آینده که در آن شهید سلیمانی مقصر عدم توفیقات دیپلماسی جلوه داده شود، پذیرفتنی نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌‎الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم صبح امروز در آیین تجدید میثاق با آرمان‌های امام(ره) و شهدا به مناسبت هفته عقیدتی-سیاسی در سپاه و بسیج اظهار کرد: سندسازی برای آینده که در آن شهید سلیمانی مقصر عدم توفیقات دیپلماسی جلوه داده شود پذیرفتنی نیست.

وی افزود: نباید شکست و ‌ناکامی خود و احیانا خیانت‌هایی که مرتکب شده‌ند را به پای مرد میدان مقاومت و استوره بین‌المللی محور مقاومت بنویسند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: سندسازی، توجیهی غیرقابل قبول و عذری واقعا نپذیرفتنی است و مردم باید در انتخابات با گزینش فردی اصلح، ظلم به استوره مقاومت در جهان را پاسخ بدهند.

 مولفه‌های کاندیدای اصلح باید در جامعه تبیین شود

حجت‌‎الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: نامگذاری روز شهادت معلم و مربی انقلاب اسلامی، شهید مطهری از جایگاه معلم در جهان‌بینی اسلام حکایت دارد.

وی اضافه کرد: تعهدات، معارف و شناخت‌ها در جامعه از معلمانی سرچشمه می‌گیرد که رسالت روشنگری، آموزش و بصیرت افزایی را بر عهده دارند.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه خداوند حق انتخاب را به بشر واگذار کرده، خواه در مسیر سعادت و خواه در مسیر بدبختی گام‌ بر دارد، گفت: انتخاب انسان است که فرجام کار او را رقم می‌زند.

حجت‌‎الاسلام والمسلمین دکتر تارم عنوان کرد: انتخابات ریاست جمهوری پیش رو در سرنوشت فردی و اجتماعی مردم ایران اسلامی تاثیر بسزایی دارد و دوست ‌و دشمن به آن چشم دوخته‌اند.

وی افزود: به برکت خون شهدا و سردار بزرگ مقاومت و استوره جهان اسلامی حاج قاسم سلیمانی حضور مردم در انتخابات حداکثری و انتخابشان اصلح خواهد بود.

امام جمعه شهرستان قشم خاطرنشان کرد: همه موظف به تشویق مردم به حضور و تبیین مولفه‌های فرد اصلح هستیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*