۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها
ساماندهی فعالان عرصه تولید و صادارت با درایت انجام شود

ساماندهی فعالان عرصه تولید و صادارت با درایت انجام شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، صبح امروز مجموعه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان قشم به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در این دیدار اظهار داشت: هرگونه ساماندهی در سطح شهرستان باید با دقت، کارشناسی شده و متناسب […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، صبح امروز مجموعه مدیران جهاد کشاورزی شهرستان قشم به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در این دیدار اظهار داشت: هرگونه ساماندهی در سطح شهرستان باید با دقت، کارشناسی شده و متناسب با شرایط روز انجام شود.

وی با تاکید بر لزوم تقویت هماهنگی دستگاه‌های مختلف و تعاملات بین بخشی، افزود: اقدامات مسوولان در حوزه تولید و صادرات باید بر اساس حمایت از اشتغال پایدار صورت پذیرد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: نظارت وزارتخانه‌های مرتبط باید از متضرر شدن تولیدکنندگان جلوگیری کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم وجود منطقه آزاد در جزیره قشم را ظرفیتی بزرگ برشمرد و ادامه داد: بهره‌گیری ظرفیت مناطق آزاد در راستای معرفی و صدور محصولات ایرانی و نیز ارز آوری به کشور باید متناسب با شرایط روز جامعه و تشدید جنگ اقتصادی دشمن گسترش یابد.

وی از توان و نشاط جوانی به عنوان یکی از مهمترین مولفه‌های رونق تولید نام برد و خاطرنشان کرد: گسترش فعالیت نسل جوان در حوزه تولید و صادرات می‌تواند به پیروزی بر دشمن در جنگ اقتصادی منجر شود.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2019/06/ساماندهی-فعالان-عرصه-تولید-و-صادارت-با-درایت.jpg”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*