۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی
زنگ مهر و مقاومت در مدارس قشم طنین انداز شد

زنگ مهر و مقاومت در مدارس قشم طنین انداز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، همزمان با سرآغاز بهار دانش و هفته دفاع مقدس طی آیینی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در مدارس ابن‌سینای درگهان و سوپر پایپ شهر قشم زنگ «مِهر و مقاومت» به نمایندگی از تمامی مدارس این شهرسان نواخته شد. امام جمعه شهرستان قشم  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تصریح […]

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، همزمان با سرآغاز بهار دانش و هفته دفاع مقدس طی آیینی با حضور مسوولان استانی و شهرستانی در مدارس ابن‌سینای درگهان و سوپر پایپ شهر قشم زنگ «مِهر و مقاومت» به نمایندگی از تمامی مدارس این شهرسان نواخته شد.

امام جمعه شهرستان قشم  با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تصریح کرد: رسالت امروز دانش‌آموزان مجاهدت علمی و تلاش برای کسب علم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین میثم تارم ادامه داد: مباحث تربیت و معارف دینی باید در اولویت قرار بگیرد چرا که علم بدون تربیت صحیح اسلامی می‌تواند برای بشریت بسیار مخرب باشد.

امام جمعه اهل سنت قشم نیز گفت: کسب علم و تلاش برای توسعه آن را نباید به دوران دانش آموزی محدود کرد.

عبدالرحیم خطیبی تصریح کرد: امروز بحران‌های فکری، اخلاقی و فرهنگی نسل جوان را تهدید می‌کند و از این رو باید تهذیب نفس به عنوان یک اولویت مهم توجه شود.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان هرمزگان در این آیین اظهار داشت: تقدیم ۳۶ هزار شهید دانش آموز و پنج هزار و ۵۰۰ شهید فرهنگی در دوران دفاع مقدس بیانگر نقش بسزایی آموزش و پرورش در نبرد با جبهه باطل است.

علیرضا باقری افزود: جزیره قشم در حوزه عملکرد آموزش و پرورش بواسطه همدلی و تعامل حاکم در بین مسوولان به نگین استان هرمزگان تبدیل شده و چنین انسجامی ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان را به همراه دارد.

علیرضا نصری فرماندار قشم نیز بر لزوم آسیب‌شناسی حوزه تعلیم و تربیت تاکید کرد و گفت: اقتدار علمی و خودکفایی کشور در عرصه‌های گوناگون از مسیر دانایی عبور می‌کند و باید برای اعتلای علمی جامعه بیش از پیش تلاش شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*