۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
راه حاج قاسم تا نابودی صهیونیست ادامه دارد

راه حاج قاسم تا نابودی صهیونیست ادامه دارد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مصداق بارز مجاهد و مومنی واقعی در عصر حاضر است. وی افزود: این شهید سرافراز در مسیر خود هیچگاه گرفتار شک و تردید نشد و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مصداق بارز مجاهد و مومنی واقعی در عصر حاضر است.

وی افزود: این شهید سرافراز در مسیر خود هیچگاه گرفتار شک و تردید نشد و با جان و مال خود در راه خدا مجاهدت کرد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: سهپبد شهید سلیمانی با مجاهدت خالصانه خود در سوریه، عراق و غزه، پناهی برای مردم و موجب بازگشت آنان به سرزمینشان شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: نابودی داعش و تحقق نصرت الهی از دیگر ثمرات مجاهدت این شهید والامقام به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: سپهبد شهید سال پیش در ایام فاطمیه دوم فرمود که در فاطمیه سال بعد حاج قاسم در جمع شما نیست و این پیشبینی الهی ایشان تحقق یافت.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی به بزرگترین رستگاری یعنی همان شهادت در راه خدا نائل آمد و آمریکا بداند که با شهادت ایشان هزاران سردار سلیمانی در جبهه مقاومت و جهان اسلام ظهور کرده و موجب پشیمانی آنان خواهند شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: دشمن بداند که جبهه مقاومت و پایداری وابسته به شخص نیست و راه سردار سلیمانی با صلابت و اطمینان تا پیروزی و نابودی صهیونیست و کوتاه کردن شر آمریکا از سر مسلمانان ادامه دارد.

امام جمعه شهرستان قشم رزمایش مشترک ایران، روسیه و چین را شکستی برای آمریکا برشمرد و تصریح کرد: ایران اسلامی قادر است شرق و غرب آسیا را برای رسیدن به صلح و معنویت هماهنگ کند تا در برابر زیاده خواهی‌های استکبار جهانی ایستادگی کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*