۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
دکترین مقاومت خمینی(ره) شاهرگ استکبار را هدف گرفته است

دکترین مقاومت خمینی(ره) شاهرگ استکبار را هدف گرفته است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین جاسم سقایت ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: عملکرد مسوولان در ساماندهی و ارائه تسهیلات به فعالان حوزه صنایع دستی در حد قابل قبولی قرار دارد. وی با اشاره به قرارگیری در آستانه روز […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین جاسم سقایت ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: عملکرد مسوولان در ساماندهی و ارائه تسهیلات به فعالان حوزه صنایع دستی در حد قابل قبولی قرار دارد.

وی با اشاره به قرارگیری در آستانه روز صنایع دستی، افزود: در معرفی آثار هنرمندان این عرصه ضعف‌هایی وجود دارد که هفته پیش روی فرصتی مغتنم برای کاهش نواقص موجود از مجرای اقداماتی نظر برپایی نماشگاه‌های مرتبط است.

امام جمعه موقت قشم تصریح کرد: در برخی مناطق شهرستان با حضور کودکان کار مواجه هستیم که انتظار است مسوولان با اقدامی جامع و سنجیده نسبت به ساماندهی آنان اقدام کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سقایت با اشاره به دیدارهای اخیر رهبری، ادامه داد: دکترین مقاومت امام خمینی(ره) شاهرک استکبار جهانی را هدف گرفته و مقاومت در برابر آنان را برای جهانیان ممکن کرده است.

وی با بیان اینکه حرکت جمهوری اسلامی ایران در حقیقت امتداد مسیر انبیاء الهی است، اضافه کرد: به طور حتم پیروزی در برابر دشمنان اسلام ناب محمدی از آن جبهه مقاومت و ایستادگی است.

امام جمعه موقت قشم بیان کرد: به گواهی تاریخ، هزینه سازش با دشمنان به مراتب بالاتر از هزینه مقاومت است و مقاومت تنها رمز پیشرفت و پیروزی به شمار می‌رود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سقایت با اشاره به عدم رعایت برخی شرایط و خطوط قرمز تعیین شده از سوی رهبری در برجام، گفت: دشمن به دنبال تلفیق برجام و توان دفاعی کشور بوده و این امری ناممکن است.

وی افزود: تشکیل امت واحده و مقاومت، راهکار نجات جهان اسلام است و تحقق این دو مولفه در کشورهای اسلامی می‌تواند دشمنان را ریشه‌کن کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*