۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
دستگیری سرشبکه آمدنیوز بیانگر اقتدار اطلاعاتی سپاه است

دستگیری سرشبکه آمدنیوز بیانگر اقتدار اطلاعاتی سپاه است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین امید درویشی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: زیبنده نیست مردم استانی که در شمار صادرکنندگان گاز قرار دارد، برای تامین کپسول گاز با مشکل مواجه باشند. وی با اشاره به حل این معضل در شهرستان قشم، افزود: برخی دیگر از […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین امید درویشی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: زیبنده نیست مردم استانی که در شمار صادرکنندگان گاز قرار دارد، برای تامین کپسول گاز با مشکل مواجه باشند.

وی با اشاره به حل این معضل در شهرستان قشم، افزود: برخی دیگر از نقاط هرمزگان نیز با مشکل کمبود سیلندر گاز مواجه هستند که انتظار است مسوولان صدای آنان را بشنوند و برای حل مشکلاتشان اقدام کنند.

امام جمعه موقت قشم دستگیری مدیر و موسس شبکه معاند آمدنیوز را بیانگر اقتدار نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران دانست و تصریح کرد: فرزندان انقلاب اسلامی موفق به دستگیری فردی شدند که تحت حفاظت تمامی سرویس‌های اطلاعاتی دنیا بود.

درویشی با بیان اینکه این اقدام سپاه نیز مورد تجلیل و حمایت قاطع مردم است، گفت: تا پایان ماجرا باید با توکل به خدا پیش رفت و خائنان به نظام و مملکت اسلامی را به مردم معرفی کرد.

وی اضافه کرد: با کمک قوه قضائیه انقلابی، مزدوران در اسرع وقت به نتیجه اعمالشان می‌رسد و برای توطئه‌گران بر علیه امنیت ملی هیچ راه گریزی وجود ندارد.

امام جمعه موقت قشم اظهار داشت: مسوولان ورزشی باید نسبت به فراهم اوردن امکانات مورد نیاز جوانان اقدام کنند و ورزشکاران نیز به علم آموزی و خودسازی توجه ویژه داشته باشند.

درویشی پیاده روی اربعین حسینی را تجلی همبستگی و اتحاد امت اسلام دانست و گفت: جمعیت ۲۵ میلیونی اربعین با مدیریت انقلابی در سلامت کامل برگزار شد و دشنمان در ایجاد تفرقه مابین دو ملت ایران و عراق ناکام ماندند.

وی تصریح کرد: مکتب عاشورا و مسیر حق از طرق اربعین حسینی به جهانیان معرفی و هر ساله بر خیل عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) افزوده می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*