۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دیدارها » ملی
دستگاه قضایی نظام اسلامی موجب هراس متجاوزان است

دستگاه قضایی نظام اسلامی موجب هراس متجاوزان است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، رییس دادگستری، دادستان و جمعی از قضات و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان قشم همزمان با هفته قوه قضائیه با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند. حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در این دیدار اظهار داشت: دستگاه قضایی عهده‌دار وظیفه ای مقدس […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، رییس دادگستری، دادستان و جمعی از قضات و کارکنان دستگاه قضایی شهرستان قشم همزمان با هفته قوه قضائیه با امام جمعه این شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در این دیدار اظهار داشت: دستگاه قضایی عهده‌دار وظیفه ای مقدس و از واجبات کفایی دین اسلام است.

وی افزود: کرسی قضاوت جایگاهی خطیر و حساس است که هرگونه غفلت می‌تواند فرد را از مسیر سعادتمندی منحرف کند.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران موجب هراس متخلفان و متجاوزان به حقوق دیگران است، تصریح کرد: کارکنان این دستگاه باید تنها رضای خداوند را در نظر بگیرند.

در ادامه، مسعود رحمانی رییس دادگستری شهرستان قشم اقدامات مجموعه دستگاه قضایی قشم در حوزه‌های مبارزه با مراکز فساد و فحشا، زمین خواری، حمایت از اشتغال و واحدهای تولیدی، کاهش اطاله دادرسی و ختم به سازش پرونده‌های خانوادگی و جرائم کم اهمیت را مطلوب ارزیابی کرد.

وی تاکید کرد: حراست از صلابت قوه قضائیه، ایجاد عدالت و ستاندن حق ستم‌دیدگان به نحوه که جلوه آن در جامعه تجلی یابد از مهمترین اولویت‌ها است.

علی کمالی رییس بازداشتگاه قشم نیز از کاهش حدود ۱۵ درصدی آمار افراد ورودی به این بازداشتگاه نسبت به سال قبل خبر داد.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2019/06/IMG_1181.jpg”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*