۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازدیدها » ملی
  • شناسه : 4688
  • 10 اردیبهشت 1400 - 8:00
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : جواد نوزرنژاد
خلیج فارس نامی ابدی است
امام جمعه قشم:

خلیج فارس نامی ابدی است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: خلیج‌فارس یک مسیر آبی سیاسی و اقتصادی در جهان است که موقعیت استراتژیک آن، در طول تاریخ همواره مورد توجه رقبای ایران قرار گرفته، اما نام خلیج فارس ابدی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم روز جمعه در بازدید از دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی قشم افزود: جهان همواره شاهد تحریف حقایق است و اتحادیه عرب و برخی دشمنان این مرز و بوم به دنبال تغییر این نام و گذاشتن نامی جعلی بر آن بودند.
وی ادامه داد: این آبراهه مهم همیشه مورد طمع بیگانگان بوده و هست و همه قدرت‌های زمان، به دنبال تصرف و نفوذ در این منطقه بودند و کم و بیش نیز به این اقدام دست زدند که آثار این امر امروزه در جزایر خلیج فارس مشهود است.
امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: نام خلیج فارس در همه اسناد بین المللی و حتی در اسناد قدیمی کشورهای حاشیه خلیج فارس و در زمان تشکیل آن‌ها وجود دارد و لازم است این نام زیبا ماندگار بماند.
وی با تبریک این روز بر مرز نشینان ساحلی آن و مردم ایران اظهار کرد: باید ارزش و منزلت این نام معرفی شود تا ضمن حفظ ارزش خون‌های ریخته شده برای استقلال این مرز و بوم، خلیج فارس نمادی برای استکبار ستیزی ایرانیان در همه عرصه‌های تاریخ باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*