۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی » پیشنهاد سردبیر
خروش جزیره‌نشینان خلیج فارس برای اعلام انزجار از اغتشاشگران

خروش جزیره‌نشینان خلیج فارس برای اعلام انزجار از اغتشاشگران

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، مردم ولایتمدار و شهیدپرور جزایر خلیج فارس روز جمعه پس از اقامه نماز عبادی سیاسی این روز در حمایت از امنیت ملی به خیابان‌ها آمدند. مردم از کوچک و بزرگ، زن و مرد و پیر و جوان با سر دادن شعارهایی نظیر «مرگ بر منافق»، «ما […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، مردم ولایتمدار و شهیدپرور جزایر خلیج فارس روز جمعه پس از اقامه نماز عبادی سیاسی این روز در حمایت از امنیت ملی به خیابان‌ها آمدند.

مردم از کوچک و بزرگ، زن و مرد و پیر و جوان با سر دادن شعارهایی نظیر «مرگ بر منافق»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند» و «مرگ بر استکبار» اقدامات اخیر اغتشاشگران و اشرار به بهانه افزایش بهای سوخت را محکوم و از آنان اعلام انزجار کردند.

جزیره‌نشینان خلیج فارس با حضور در این راهپیمایی بار دیگر ثابت کردند که با وجود مشکلات همواره پشتیبان نظام، انقلاب و رهبری هستند.

مردم با تاکید بر مطالبه‌گری در چارچوب منطق و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران، خط خود را از اشرار و آشوبگران جدا کردند.

جزایر خلیج نیلگون تا ابد فارس امروز بار دیگر شاهد تجلی بلوغ فکری، سیاسی و بصیرتی مردمانش و خروش برخاسته از بصیرت و ولایتمداریبود که این پیام را به جهانیان مخابره کرد که مردمان خطه خلیج فارس تا آخرین قطره خون خود سرسپرده ولایت و مدافع کیان ایران اسلامی هستند.

مردم در کنار اعلام انزجار از اغتشاشگران و محکوم کردن اقدامات آنان، خواستار توجه عملی دولتمردان به معیشت اقشار مستضعف و نظارت کارآمد بر بازار شدند.

امام جمعه شهرستان قشم نیز در این راهپیمایی نمازگزاران جمعه اعم از شیعه و اهل سنت در صحن امامزاده سید مظفر (ع) شهر قشم با تقدیر از حمایت تمام قد مردم این جزیره از انقلاب، رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای، شهدا و امام شهدا، گفت: این انقلاب تا رسیدن به صاحب اصلی آن حضرت مهدی (عج) با حمایت جانانه مردم از همه شرارت ها مصون خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین میثم تارم افزود: مردم همیشه در صحنه ایران اتفاقات چند روز گذشته را که از سوی دشمنان نظام طراحی شده بود، به شدت محکوم کردند.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2019/11/13980901000142_Test_NewPhotoFree.png”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*