۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی
خروش انزجار از استکبار جهانی در جزیره قشم

خروش انزجار از استکبار جهانی در جزیره قشم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور در اقصی نقاط استان هرمزگان و جزیره قشم برگزار شد. دانش آموزان قشمی دست در دست خانواده‌هایشان هم صدا با سراسر کشور در روز مبارزه با استکبار جهانی ندای «مرگ بر آمریکا» و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، راهپیمایی ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همزمان با سراسر کشور در اقصی نقاط استان هرمزگان و جزیره قشم برگزار شد.

دانش آموزان قشمی دست در دست خانواده‌هایشان هم صدا با سراسر کشور در روز مبارزه با استکبار جهانی ندای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» سر دادند.

امام جمعه شهرستان قشم در این آیین اظهار داشت: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، انقلابی به مراتب مهمتر از انقلاب سال ۵۷ بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم افزود: مشکلات تمامی ملت‌ها بویژه جهان اسلام از خوی استکباری آمریکا سرچشمه می‌گیرد.

وی ادامه داد: تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ابهت پوشالی آمریکا را در هم شکست و امروزه نیز به اذعان کارشناسان غربی آثار فروپاشی این کشور مشهود است.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» در عصر حاضر بواسطه برخورداری از پشتوانه فکری و منطقی به یک شعار بین المللی تبدیل شده و پایه‌‎های استکبار جهانی را متزلزل کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی همچون اتحاد جماهیر شوروی در هم می‌شکند و جمهوری اسلامی ایران بواسطه بنای نظام خود بر مبنای قرآن و اسلام از بزرگترین قدرت‌های جهانی خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*