۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
حمله پهبادی یمن آسیب‌پذیری عربستان را نشان داد

حمله پهبادی یمن آسیب‌پذیری عربستان را نشان داد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: گزینه قطعی نظام جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت همه جانبه است. وی با بیان اینکه امروزه در جنگ اراده‌ها قرار داریم، افزود: […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: گزینه قطعی نظام جمهوری اسلامی ایران در مواجهه با دشمن، مقاومت همه جانبه است.

وی با بیان اینکه امروزه در جنگ اراده‌ها قرار داریم، افزود: اراده ملت ایران به مراتب از دشمنانش قوی‌تر است و پیروزی از آن این ملت خواهد بود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: شدت دشمنی آمریکا نسبت به نظام و ملت ایران اسلامی در کنار اتکا به اطلاعات و تحلیل‌های غلط منافقین از شرایط نظام جمهوری اسلامی ایران آنان را دچار اشتباه محاسباتی کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم هیاهو و تهدید را اصلی‌ترین ابزار دشمن دانست و ادامه داد: ملت ایران از جنگ روانی دشمن هراسی ندارد و این را همواره با حضور در صحنه‌های انقلاب نظیر راهپیمایی اخیر برای حمایت از بیانیه شورای امنیت ملی نشان داده‌اند.

وی دستگیری سربازان آمریکایی در خلیج فارس را یادآور شد و اضافه کرد: این استکبار است که از ملت مقاوم ایران و فرزندان بسیجی، اطلاعاتی و امنیتی او هراس دارد.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به حمله پهبادی یمن به تاسیسات نفتی عربستان، گفت: اقتدار ایران اسلامی و حامیان او در سراسر منطقه گسترده است و این حمله انصارالله یمن بیانگر آسیب‌پذیری و ناتوانی عربستان بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم اظهار داشت: دولتمردان باید با تکیه بر مردم و توانمندی‌‌های همه‌ جانبه ملی در برابر استکبار و زیاده‌خواهی‌ او ایستادگی کنند.

وی خواستار تقویت برنامه‌های دولت برای مقابله با مشکلات اقتصادی شد و تصریح کرد: مدیریت جهادی در سامان‌دهی اوضاع اقتصادی و مقابله با قاچاق و احتکار از حمایت جدی مردم برخوردار است.

امام جمعه شهرستان قشم در خطبه نخست مبحث معاد را پی گرفت و افزود: تلاوت قرآن و توجه مستمر به معاد مانع از زنگار گرفتن قلب انسان می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم تقویت معنویت، توفیق در خودسازی و تربیت اسلامی را از جمله ثمرات باور و توجه به معاد در زندگی برشمرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*