۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها
  • شناسه : 4195
  • 26 دسامبر 2020 - 13:53
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :
  • نویسنده : مجتبی نوزرنژاد
  • منبع : خبرگزاری فارس
حضور روحانیت در جمع جهادگران سلامت ستودنی است
امام جمعه قشم:

حضور روحانیت در جمع جهادگران سلامت ستودنی است

امام جمعه قشم با ابراز خرسندی از حضور طلاب و روحانیون شهرستان قشم در بخش عمده‌ای از این گروه‌های جهادی، افزود: این مجاهدت‌ها تنها به حضور در بیمارستان ختم نشده و خدمات مدافعان سلامت در تغسیل و تدفین اموات کرونایی نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در آیین تجلیل از مدافعان سلامت این شهرستان، اظهار داشت: حضور مدافعان سلامت و یاری‌رسانی آنان به کادر درمان با آگاهی از خطراتی همچون امکان ابتلا به ویروس منحوس کرونا بیانگر اخلاص و دیدگاه انسانی-اعتقادی آنان است.

وی با ابراز خرسندی از حضور طلاب و روحانیون شهرستان قشم در بخش عمده‌ای از این گروه‌های جهادی، افزود: این مجاهدت‌ها تنها به حضور در بیمارستان ختم نشده و خدمات مدافعان سلامت در تغسیل و تدفین اموات کرونایی نیز بسیار حائز اهمیت می‌باشد.
امام جمعه شهرستان قشم گفت: پیشگامی کادر درمان شهرستان قشم در تجلیل از مدافعان سلامت در کنار ایثارگری آنان برای نجات جان بیماران کرونایی و مقابله با این ویروس، فداکاری پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمان را بیش از پیش هویدا ساخته است.

«آرامش»، ارمغان مدافعان سلامت برای کادر درمان

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم در این آیین اظهار داشت: نیروهای جهادی مدافع سلامت با حضور سریع و به هنگام خود در یاری رسانی به بیماران کرونامثبت بستری در بیمارستان قشم، آرامش را برای کادر درمان به ارمغان آوردند.

دکتر مریم هروآبادی افزود: مدافعان سلامت بدون هیچ ادعایی در کمک به کادر درمان به عنوان پرستار، کمک پرستار و حتی نیروی خدماتی، با اخلاص و بدون هیچ چشم‌داشتی ایفای نقش داشته‌اند.

وی تصریح کرد: حضور نیروهای جهادی در کنار پرستاران، امکان مراقبت بهتر از بیماران را فراهم آورده تا کادر درمان شرمنده بیماران و خانواده‌های آنان نباشند.

رئیس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم ادامه داد: این حضور در رفع خستگی کادر درمان و احیای روحیه آنان نیز بسیار موثر بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*