۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ملی
حضور بسیج در صحنه‌های انقلاب تحول آفرین است

حضور بسیج در صحنه‌های انقلاب تحول آفرین است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: حضور بسیج در صحنه های انقلاب تحول آفرین است که بررسی دوران دفاع مقدس و عصر سازندگی گواهی بر این مدعاست. امام جمعه شهرستان قشم افزود: به ثمر رساند کارهایی که در […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در تجمع بزرگ بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: حضور بسیج در صحنه های انقلاب تحول آفرین است که بررسی دوران دفاع مقدس و عصر سازندگی گواهی بر این مدعاست.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: به ثمر رساند کارهایی که در شرایط سخت اقتصادی فعلی دولت قادر به انجام آن‌ها نیست نظیر احداث پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، پل‌ها و زیرساخت‌های شهری بسیار بزرگ بار دیگر کارایی بسیج و توقف ناپذیری روحیه بسیجی را به اثبات رساند.

وی بسیج را تشکلی فراسازمانی خواند و گفت: نیروهای بسیجی در تمامی اقشار وجود دارد که بسیج دانش‌آموزی مهمترین قشر آن به شمار می‌رود.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: حضور بسیجیان برای مردم موجب امنیت و آرامش است و هراس دشمنان را در پی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم، ایمان و اخلاص، توکل به خدا و عدم گرایش به شرق و غرب را از بارزترین ویژگی‌های بسیجیان برشمرد.

امام جمعه شهرستان قشم در این تجمع اظهار کرد: یک بسیجی هیچگاه نسبت به آنچه در اطراف او رخ می‌دهد بی‌تفاوت نیست و احساس تکلیف می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: بسیج از عوامل امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است و در قبال ناهنجاری‌های فرهنگی اجتماعی و افراد هنجارشکن با واکنشی سنجیده و بازدارنده دارد.

وی گستره ماموریت‌های بسیج را بسیار وسیع دانست و بیان کرد: بسیجیان در هر عرصه‌ای که نیاز باشد حضوری کارا و موثر دارند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به اغتشاشات اخیر اشرار در کشور ادامه داد: آمریکا، اسرائیل و همدستان آنان به بهانه گرانی بنزین تمام نیروهای اهریمنی خود را برای ایجاد ناامنی و غارت اموال بیت المال به صحنه آورد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر افزود: دشمنان، سرکوب انقلاب اسلامی ایران را به عنوان غایت نهایی دنبال می کردند که با اقدام هوشمندانه مردم بسیجی و بصیر ایران اسلامی در جدا کردن صف خود از فته‌گران دسیسه‌های آنان را نقش بر آب کرد.

وی ادامه داد: راهپیمایی‌های مردمی چشم فتنه و فته‌‌گران را کور کرد و بار دیگر پیام استواری ملت در مسیر اهداف اسلام و انقلاب را به جهان مخابره کرد.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2019/11/حضور-بسیج-در-صحنه‌های-انقلاب-تحول-آفرین-است-ر.jpeg”]

فرماندار قشم هم اظهار کرد: بسیج داروی شفا بخش ضعف‌ها و عقب‌ماندگی‌های کشور است که در هر زمینه‌ای نیاز باشد ایفای نقش موثر دارد.

علیرضا نصری تصریح کرد: بسیجی فرزند ضرورت است و برای حراست از دستاورهای انقلاب و تفکر بسیج در صحنه‌های ملی و بین‌المللی حضور می‌یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*