۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به قشم اعمال شود/ لزوم ایجاد قرنطینه در فرودگاه قشم

تمهیدات لازم برای جلوگیری از ورود ویروس کرونا به قشم اعمال شود/ لزوم ایجاد قرنطینه در فرودگاه قشم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: مسوولان باید در خصوص ویروس کرونما حساسیت به خرج دهند. وی با اشاره به تلفات این ویروس در برخی کشورهای جهان بویژه چین به عنوان محل پیدایش ویروس، […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه قشم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم  در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: مسوولان باید در خصوص ویروس کرونما حساسیت به خرج دهند.

وی با اشاره به تلفات این ویروس در برخی کشورهای جهان بویژه چین به عنوان محل پیدایش ویروس، افزود: به عنوان وظیفه‌ای دینی و ولی باید مراقبت‌های لازم را انجام داد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: جزیره قشم بواسطه قرارگیری در مرز و رفت و آمد زیاد شهروندان به کشورهای همسایه و چین به مراتب از حساسیت بیشتری برخوردار است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: باید مراقبت‌های لازم انجام و در مجاری ورودی بویژه فرودگاه بین‌المللی قشم محل قرنطینه ایجاد شود.

وی اضافه کرد: با اعمال تمهیدات لازم از ورود این ویروس به جزیره قشم جلوگیری خواهد شد.

امام جمعه شهرستان قشم دهه فجر انقلاب اسلامی ایران را معجره قرن خواهند و گفت: توکل به خدا، اخلاص، ایمان و مدیریت الهی امام راحل(ره) توام با تبعیت مردم رمز پیروزی انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم انحراف افکار عمومی از شکست‌های مستمر آمریکا در منطقه غرب آسیا را از مهمترین دلایل طرح موضوع معامله قرن در این برهه از زمان دانست و گفت: روی دیگر سکه تلاش آمریکا و اسرائیل برای پیروزی در انتخابات اخیری است که پیش روی دارند.

وی خاطرنشان کرد: با صبر، استقامت و ایستادگی ملت فلسطین در برابر استکبار جهانی هیچگاه اهداف این طرح ننگین به ثمر نخواهد نشست.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*