۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » جلسات » پیشنهاد سردبیر
تمامی امکانات مساجد قشم در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار گرفت

تمامی امکانات مساجد قشم در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار گرفت

حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: آحاد جامعه باید تابع نظر کارشناسان باشند و این یک وظیفه دینی، ملی و مذهبی است. وی با بیان اینکه عبور از شرایط کنونی نیازمند همکاری و همیاری مردم با مسوولان است، افزود: دشمن از هر فرصتی برای مبارزه […]

حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: آحاد جامعه باید تابع نظر کارشناسان باشند و این یک وظیفه دینی، ملی و مذهبی است.

وی با بیان اینکه عبور از شرایط کنونی نیازمند همکاری و همیاری مردم با مسوولان است، افزود: دشمن از هر فرصتی برای مبارزه با نظام اسلامی بهره می‌گیرد و در حال حاضر نیز تضعیف روحیه مردم را دنبال می‌کند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: بنابر نظر کارشناسان، تمامی نمازهای جمعه و جماعت تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

حجت الاسلام والمسلمین تارم ادامه داد: در همین راستا تمامی امکانات مساجد و اماکن مذهبی  در اختیار حوزه بهداشت و درمان قرار دارد.

وی اضافه کرد: آگاهی مردم باید ارتقاء یابد و جدی بودن خطر را توأم با حفظ امید دریابند چرا که شکست کرونا و عبور از آن قطعی است اما نباید خطرات را نادیده گرفت.

امام جمعه شهرستان قشم خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه بویژه رسانه ملی با تولید محتوای کارشناسی شده در کنار آگاهی بخشی باید نشاط، شادابی و معنویت را در جامعه تقویت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*