۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » پیشنهاد سردبیر
تقویت حضور جوانان انقلابی در فضای مجازی یک ضرورت است

تقویت حضور جوانان انقلابی در فضای مجازی یک ضرورت است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی و تجلیل از جوانان فرهنگی فعال در فضای مجازی این شهرستان اظهار داشت: فضای مجازی امروزه به فضایی حقیقی و موثر بدل گشته است. وی حضور جوانان انقلابی در این فضا را یک ضرورت دانست و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم شامگاه دوشنبه در دیدار صمیمی و تجلیل از جوانان فرهنگی فعال در فضای مجازی این شهرستان اظهار داشت: فضای مجازی امروزه به فضایی حقیقی و موثر بدل گشته است.

وی حضور جوانان انقلابی در این فضا را یک ضرورت دانست و افزود: باید با غنا بخشی به تولید محتوا تمامی اقشار جامعه را تحت پوشش قرار داد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: بهره گیری از این فضا در ماه محرم الحرام باید گسترده و هنرمندانه باشد تا رسالت یک‌جوان مومن، انقلابی و پرنشاط را به رخ جهانیان کشید.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: جوانان جزیره زیبای قشم با فعالیت خود به عنوان یک الگو و سرمشق برای سایر جوانان مطرح هستند.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران همواره با تمام توان حامی برنامه فرهنگی بوده و در جبهه اعتلای اسلام و انقلاب ایستادگی کرده است.

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه از هنرهای قرآن آن است که در مواجهه با خطاکاران از بهترین و لطیف ترین لحن و الفاظ بهره می‌گیرد، خاطرنشان کرد: مدیران جامعه باید این هنر قرآنی در مواجهه به کارمندان و ارباب رجوع به کار بگیرند.

سرهنگ پاسدار محمد سالاری نیز گفت: شهدا، ایثارگران و آزادگان اسوه های صبر و استقامت هستند.

وی افزود: در حوزه هنری جزیره قشم اقدامات شایسته تقدیری در حال انجام‌است که قابلیت تبدیل شدن به یک فرهنگ را دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم با بیان اینکه از این مجرا می‌توان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه گسترش داد، تصریح کرد: از این ظرفیت برای نهادینه سازی فرهنگ کمک مومنانه استفاده شود.

سالاری عنوان کرد: از طریق فضای مجازی و فعالیت فرهنگی و آثار هنری فاخر باید مردم را به رعایت پروتکل های بهداشتی ترغیب کرد.

وی افزود: در حوزه اقتصادی نیز می بایست فرهنگ خودباوری و اعتماد به توان ملی نهادینه شود و پرداختن به مسایل اجتماعی نظیر مباحث ازدواج آسان در فضای مجازی نیازمند تقویت است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*