۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
تسخیر لانه‌ جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ملت ایران است

تسخیر لانه‌ جاسوسی آمریکا انقلاب دوم ملت ایران است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌‎الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: وضعیت فعلی زیبنده جامعه اسلامی نیست و ملت ایران باید با توجه و عمل به معارف اسلامی در زمینه صرفه‌جویی به الگویی جهانی تبدیل شود. وی افزود: فرهنگ‌سازی از مهمترین […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌‎الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: وضعیت فعلی زیبنده جامعه اسلامی نیست و ملت ایران باید با توجه و عمل به معارف اسلامی در زمینه صرفه‌جویی به الگویی جهانی تبدیل شود.

وی افزود: فرهنگ‌سازی از مهمترین اقدامات موثر در تحقق این مهم است و از این رو باید اقدامات شورای فرهنگی عمومی در این راستا تقویت شود.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: امام حسن عسکری(ع) با تبیین وظایف مردم در عصر غیبت و لزوم پیروی از نواب خاص و عام بستر لازم برای عصر غیبت را فراهم آورد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: مردم در عصر غیبت باید از ولایت فقیه و مجتهدین جامع الشرایط پیروی کنند تا زمینه ظهور منجی عالم بشریت برای تشکیل حکومت عدالت‌گستر مهدوی ایجاد شود.

وی سالروز شهادت اولین شهید محراب را گرامیداشت و اضافه کرد: آیت‌الله شهید قاضی طباطبائی فردی انقلابی و متعهد به اسلام و انقلاب بود.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: بصیرت، وظیفه‌شناسی، اقدام به هنگام، تعهد و ایثارگری از جمله ویژگی‌های است شهید محمدحسین فهمیده را به بهترین الگو برای تمام دانش‌آموزان تبدیل کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: خروجی آموزش و پرورش باید تربیت دانش‌آموزانی در طراز انقلاب اسلامی و نسلی همچون شهید فهمیده باشد.

وی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) را انقلاب دوم ملت ایران خواند و تصریح کرد: این اقدام بنیه انقلاب سال ۱۳۵۷ را تثبیت و قوام بخشید.

امام جمعه شهرستان قشم اظهار داشت: فعال شدن لانه جاسوسی آمریکا در قالب سفارت این کشور در عراق، سوریه و لبنان، خواسته های به حق مردم را تبدیل به اغتشاش برای براندازی نظام‌ها تبدیل کرده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم بیان کرد: دستاورد حضور آمریکا چیزی جز ایجاد فتنه، فساد، آشوب و از بین بردن زیرساخت کشورها در منطقه نیست.

وی با اشاره به حمایت مالی عربستان و امارات از اقدامات آمریکا، ادامه داد: مردم عراق باید با هوشیاری و بصریت خود زمینه سوءاستفاده آمریکا را مسدود کنند.

امام جمعه شهرستان قشم خاطرنشان کرد: سرانجام این مردم عراق و لبان هستند که بر دسیسه‌های دشمنان غالب خواهند شد و دست استکبار جهانی و همدستان او را از کشورشان قطع می‌کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم استعفای سعد حیری را شانه خالی کردن از مسوولیت و هموار شدن زمینه برای متلاشی شدن سایر ارکان دولت و حکومت دانست و گفت: مسوولان لبنان باید مسائل را با هوشیاری و بصیرت زیر نظر داشته باشند.

وی در خطبه نخست مبحث عهدنامه مالک اشتر را پی گرفت و تصریح کرد: مدیران جامعه اسلامی باید مسیر رانت‌خواری، خیانت و سوءاستفاده اطرافیان خود را از بین ببرند چرا که زیان ان متوجه مردم و نظام اسلامی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*