۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها
ترور سردار سلیمانی بیانگر ضعف استکبار و اقتدار مقاومت است

ترور سردار سلیمانی بیانگر ضعف استکبار و اقتدار مقاومت است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در آیین یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیانگر ضعف استکبار و اقتدار جبهه مقاومت است. حجت‌الاسلام میثم تارم ادامه داد: راه مقاومت و ایستادگی تا تحقق اهداف نظام اسلامی با صلابت و […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در آیین یادبود سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیانگر ضعف استکبار و اقتدار جبهه مقاومت است.

حجت‌الاسلام میثم تارم ادامه داد: راه مقاومت و ایستادگی تا تحقق اهداف نظام اسلامی با صلابت و ایثار ادامه خواهد یافت.

ترامپ با انتقام سخت ایران به عمق حماقت خود پی می‌برد

مرتضی شیخ‌زاده نیز اظهار کرد: ترامپ با آغاز پاسخ‌ها و انتقام سخت جمهوری اسلامی ایران به عمق حماقت خود در ترور سردار مقاومت پی می‌برد.

وی بیان کرد: این اقدام آمریکا تبعات گسترده‌ و ناخوشایندی را برای آنان به دنبال دارد که خونخواهی جبهه مقاومت و دوستداران سردار شهید سلیمانی تنها بخشی از آن به شمار می‌رود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم افزود: شهادت سردار سلیمانی با ایجاد تغییر در رویکرد مجاهدان و فرهنگ ایثار و شهادت و به نقطه عطفی در تاریج مجاهدت بدل خواهد شد.

شیخ‌زاده ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران را خطایی راهبردی و برخواسته از حماقت رییس جمهور آمریکا دانست و تصریح کرد: ترامپ با چنین اقدامی فرار از استیضاح و جبران ضعف‌های دولت خود را دنبال می‌کرد.

وی ادامه داد: تخیل ترامپ از نتایج بکارگیری تروریسم دولتی با گرفتار شدن او در بحرانی غیرقابل اجتناب بر هم خورده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*