۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها » عدم نمایش در اسلایدر
تحریم وزیر امور خارجه ایران شکستی دیگر برای آمریکا است

تحریم وزیر امور خارجه ایران شکستی دیگر برای آمریکا است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین علی عرفان‌پور  در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: فریضه حج آیینی عبادی سیاسی است. وی با بیان اینکه تجلی عظمت و اقتدار مسلمانان بخشی از فلسفه حج را تشکیل می‌دهد، افزود: برائت از مشرکان نیز جزئی جدایی ناپذیر از این فریضه […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین علی عرفان‌پور  در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: فریضه حج آیینی عبادی سیاسی است.

وی با بیان اینکه تجلی عظمت و اقتدار مسلمانان بخشی از فلسفه حج را تشکیل می‌دهد، افزود: برائت از مشرکان نیز جزئی جدایی ناپذیر از این فریضه الهی به شمار می‌رود.

امام جمعه موقت قشم با اشاره به انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا و توقیف نفت‌کش‌های متخلف انگلیسی، بیان کرد: کشورهای منطقه بواسطه این رخدادها به ضعف حامیان خود پی بردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عرفان‌پور ادامه داد: این اقدام ایران اسلامی نشان داد ترسی از برخورد با استکبار جهانی ندارد و امروزه اقتدار آن در منطقه، حقیقت انکارناپذیر جهان است.

وی با محکوم کردن تحریم وزیر امور خارجه کشورمان از سوی دولت آمریکا، گفت: این اقدام عجولانه و مغایر با قوانین بین‌المللی بیانگر ناکامی دشمن در برابر مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی است.

امام جمعه موقت قشم اضافه کرد: آمریکا بار دیگر نشان داد که فاقد قدرت منطق است و ادعای مذاکره آنان را باید صرفا یک بازی سیاسی قلمداد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عرفان‌پور اظهار داشت: راهبرد نه جنگ و نه مذاکره و گفتمان مقاومت تنها راه دستیابی به قله پیروزی و موفقیت است.

وی با گرامیداشت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، افزود: ازدواج از مهم‌ترین مقوله‌های اجتماعی به شمار می‌رود و آحاد جامعه باید در راستای فراهم‌سازی مقدمات آن برای جوانان ایفای نقش کنند.

امام جمعه موقت قشم نقش والدین را در این مسیر بسیار حیاتی دانست و گفت: ساده زیستی و نهادینه‌سازی سبک زندگی اسلامی در خانواده‌ها می‌تواند تسهیل‌گر امر ازدواج باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عرفان‌پور بیان کرد: خیران نیز می‌توانند با واسطه‌گری ازدواج و معرفی زوج‌های جوان به یکدیگر، تامین جهیزیه به این مهم کمک کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*