۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
تحریم اموال رهبری بیانگر ذلت و تحیر آمریکا است

تحریم اموال رهبری بیانگر ذلت و تحیر آمریکا است

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت: ولایت، کلید ارکان دین است. وی افزود: ولایتمداری در عصر غیبت به معنای اطاعت و تسلیم در برابر نائب امام زمان(عج) […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع) را تسلیت گفت و اظهار داشت: ولایت، کلید ارکان دین است.

وی افزود: ولایتمداری در عصر غیبت به معنای اطاعت و تسلیم در برابر نائب امام زمان(عج) است و تنها راه نجات کشور نیز در توجه به عملی به این اصل اساسی قرار دارد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: مردم و مسوولان برای اعتلای نظام اسلامی باید تابع و پشتیبان ولی امر مسلمین جهان باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم شهادت شهید بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب را یکی از اسناد جنایت آمریکا و منافقین برشمرد و ادامه داد: با وجود چنین اسنادی غرب و آمریکا نباید از حقوق بشر دم بزنند.

وی حمله ناو وینسنس آمریکا به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران، ارتکاب فجایع انسانی در یمن و تلاش برای تحقق خیانت قرن مبنی بر واگذاری سرزمین فلسطین به رژیم صهیونیستی را از دیگر جنایت‌های ضد بشری آمریکا عنوان کرد.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به دیدار اخیر رهبری با مسوولان قضایی کشور، اضافه کرد: ماموریت دوره جدید قوه قضائیه ایجاد تحول در چارچوب اصول اسلام، قرآن و قانون اساسی است و باید مبارزه با فساد در درون این قوه، اولویت کار باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم گفت: ملت مقتدر و عزتمند ایران اسلامی را نمی‌توان با فشار و تهدید به زانو درآورد و تمام دسیسه‌های نوین آمریکا نیز همچون تلاش‌های چهار دهه گذشته با شکست مواجه می‌شود.

وی با بیان اینکه آزادگان جهان به عزت و اقتدار ملت ایران غبطه می‌خورد و دستیابی به این اقتدار از ثمرات مقاومت است، افزود: مقاومت و ایستادگی تنها راه نجات و سعادتمندی است.

امام جمعه شهرستان قشم در واکنش به تحریم اموال رهبر معظم، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب جز یک خانه محقر و یک حسینیه اموالی ندارد و این اقدام آمریکا از ذلت و سردرگمی آنان در برابر جمهوری اسلامی ایران نشات می‌گیرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*