۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مذهبی
تجمع بزرگ علوی در قشم برگزار شد

تجمع بزرگ علوی در قشم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، این تجمع به رسم همه ساله در مسجد امام علی(ع) شهر قشم شکل گرفت. بنا بر رسمی دیرینه، دسته‌های عزاداری مسجدهای قدیمی شهر قشم بویژه مسجدهای امام حسین(ع) و صاحب الزمان(عج) در این شب میهمان مسجد امام علی(ع) قشم می‌شوند. مصیب هرمزی […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم به نقل از ایرنا، این تجمع به رسم همه ساله در مسجد امام علی(ع) شهر قشم شکل گرفت.

بنا بر رسمی دیرینه، دسته‌های عزاداری مسجدهای قدیمی شهر قشم بویژه مسجدهای امام حسین(ع) و صاحب الزمان(عج) در این شب میهمان مسجد امام علی(ع) قشم می‌شوند.

مصیب هرمزی مسوول هیات های مذهبی قشم در این رابطه گفت: فلسفه این کار تجلی اندوه مردم خداجوی قشم به تاسی از اهل بیت عصمت و طهارت است.

وی افزود: به همین منظور تمام مساجد قشم که مزین به نام فرزندان امام علی بن ابیطالب(ع) هستند در این مسجد تجمع کرده در سوگ آن حضرت اشک ماتم می‌ریزند.

مسوول هیات های مذهبی قشم برگزاری عزاداری سنتی قشم را از مهمترین برنامه‌های این آیین برشمرد و گفت: عزاداران همچون قطره‌های آب گرد هم می‌آیند و شیوه عزادارای آنان حرکت امواج دریا را یادآور می‌شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*