۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » تجلیل‌ها » شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی » ملی
تجلیل امام جمعه قشم از رییس اداره تبلیغات اسلامی

تجلیل امام جمعه قشم از رییس اداره تبلیغات اسلامی

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی با حضور در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان از خدمات حجت الاسلام والمسلمین غلامی رییس این اداره تجلیل کرد. دیدار با خواهران […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی با حضور در اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان از خدمات حجت الاسلام والمسلمین غلامی رییس این اداره تجلیل کرد.

دیدار با خواهران مبلغ حوزه علمیه ریحانه الرسول(س) قشم، تجلیل و بررسی مشکلات آنان و نیز راهکارهای حل آن از دیگر برنامه‌های این روز بود.

امام جمعه شهرستان قشم در دیدار با خواهران مبلغ حوزه علمیه ریحانه الرسول(س) قشم اظهار داشت: تبلیغ دین و معارف اسلامی به مجاهدتی شبانه‌روزی و فراتر از چارچوب اداری نیاز دارد.

وی فعالیت بانوان در عرصه تبلیغ دین را دارای اهمیت و آثاری مضاعف دانست و افزود: شرط اصلی برای مبلغ دینی اخلاص و انجام کار برای جلب رضای الهی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*