۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
تبیین مسائل از سوی مسوولان به تقویت قانون‌گرایی ختم می‌شود

تبیین مسائل از سوی مسوولان به تقویت قانون‌گرایی ختم می‌شود

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم با محکوم کردن ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین، اظهار داشت: فلسطین همواره مسئله اول جهان اسلام است. وی با بیان اینکه افکار نباید لحظه‌ای از مسئله فلسطین غافل شود، افزود: وقوع […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم با محکوم کردن ترور فرمانده ارشد جهاد اسلامی فلسطین، اظهار داشت: فلسطین همواره مسئله اول جهان اسلام است.

وی با بیان اینکه افکار نباید لحظه‌ای از مسئله فلسطین غافل شود، افزود: وقوع چنین رخدادهایی در شان جامعه اسلامی و مسلمانان نیست و باید با عمل به سیره نبی مکرم اسلام(ص) در برابر دشمنان ید واحده باشند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: توسعه فرهنگ کتابخوانی یک ضرورت است و آحاد جامعه بویژه خانواده‌ها و آموزش و پرورش در این راستا ایفای نقش کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: یکی از جنبه‌های مهم کتابخوانی آن است که مقدمه و زمینه‌ساز تمامی پیشرفت‌ها به شمار می‌رود.

وی با اشاره به عهدنامه مالک اشتر اضافه کرد: گاهی مردم بویژه در دوران جنگ روانی نسبت به مسوولان بدبین می‌شوند که هدف نهایی دشمن از ایجاد بدبینی، جداسازی مردم از حکومت است.

امام جمعه شهرستان قشم بیان کرد: انباشته شدن بدبینی‌ها و توضیح ندادن به مردم سرانجام مطلوبی ندارد و از این امیرالمومنین علی(ع) به مالک اشتر توصیه می‌کند در صورتی رخداد چنین شرایطی باید عذر موجه خود را برای تبیین افکار عمومی با منطقی صریح ابراز کند.

حجت‌الاسلام والمسملین دکتر تارم گفت: تقویت‌ قانون گرایی در جامعه از ثمرات توجه به این اصل مهم به شمار می‌رود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*