۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » بازدیدها » سال «جهش تولید»_1399 » پیشنهاد سردبیر
تاکید امام جمعه قشم بر لزوم ترخیص کالاهای دپو شده در گمرک قشم

تاکید امام جمعه قشم بر لزوم ترخیص کالاهای دپو شده در گمرک قشم

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در بازدید از گمرک منطقه آزاد قشم بر لزوم تسریع پیگیری‌ها به منظور ترخیص کالاهای دپو شده تجار و بازرگانان این جزیره در گمرک و جلوگیری از زیان بیش از پیش کسبه و بازاریان تاکید کرد. به […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم امام جمعه شهرستان قشم در بازدید از گمرک منطقه آزاد قشم بر لزوم تسریع پیگیری‌ها به منظور ترخیص کالاهای دپو شده تجار و بازرگانان این جزیره در گمرک و جلوگیری از زیان بیش از پیش کسبه و بازاریان تاکید کرد.

به نقل از ایسنا، امام جمعه شهرستان قشم  در این بازدید بیان کرد: مطالبه بازاریان و بازرگانان قشم و درگهان درخصوص لزوم ترخیص کالا و جلوگیری از هدر رفت سرمایه حرف درستی است و برای کسب نتیجه در این زمینه پیگیری‌ها را ادامه خواهیم داد.

حجت الاسلام والمسلمین میثم تارم با تاکید بر ضرورت رفع مشکل بازرگانان و کسبه جزیره قشم، خاطرنشان کرد: ممنوعیت ترخیص برخی کالاها طی ماه‌های گذشته موجب ایجاد برخی تبعات و مشکلات اجتماعی شده است.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: رونق تجارت در بخش‌های مختلف شهر قشم و درگهان در گرو باز بودن و رونق گمرک منطقه آزاد قشم است.

دکتر تارم در پایان گفت: این مشکل با همکاری و هماهنگی تمامی نهادهای و با بازنگری و اصلاح بخشنامه ها و دستورالعمل ها می تواند به شیوه ای حل شود که هیچ حقی از تجار و بازرگانان ضایع نگردد.

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/08/WhatsApp-Image-2020-08-03-at-08.38.17.jpeg”]

[lightbox thumb=”http://emamatqeshm.ir/wp-content/uploads/2020/08/61695344.jpg”]

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*