۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » احکام انتصاب » نهاد امامت
بیانیه گام دوم انقلاب مبنای حرکت نهاد امامت جمعه است

بیانیه گام دوم انقلاب مبنای حرکت نهاد امامت جمعه است

امام جمعه قشم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راهی است که بر مبنای آن حرکت کرده، می‌کوشیم عمرمان در این جزیره را برای خدا و رضایت او صرف کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، ظهر امروز حجت‌الاسلام «غلامرضا حاجبی» رسما به عنوان امام جمعه جدید شهرستان قشم معرفی شد.

وی در این آیین که در محل مصلی امام علی(ع) قشم برگزار شد، اظهار کرد: خطبه‌های نمازجمعه جزئی از نماز است و باید با خلوص نیت برای خدا اقامه شود.

امام جمعه شهرستان قشم افزود: سرمایه‌های اصلی قشم، سرمایه اجتماعی و علمای شیعه و سنی آن در کنار جوانان ولایی و عاشق اهل بیت(ع) هستند که در اربعین حسینی در سطح بین‌المللی می‌درخشند.

حجت‌الاسلام حاجبی ادامه داد: خدمتگزاران به مردم در شهرستان قشم از دیگر سرمایه‌های این جزیره‌اند که در نظام ولایی باید برای آنان ارزش قائل شویم.

وی گفت: نمازجمعه تریبون نظام اسلامی و یکی از تجمعاتی است که ربط افراد به ولایت در آن تجلی می‌یابد.

امام جمعه شهرستان قشم بیان کرد: از مشکلات مردم نخواهیم گذشت و از اولویت‌های ما پیگیری این مسایل تا حصول نتیجه مطلوب است.

حجت‌الاسلام حاجبی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راهی است که بر مبنای آن حرکت کرده، می‌کوشیم عمرمان در این جزیره را برای خدا و رضایت او صرف کنیم.

به گزارش فارس، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و هیأت همراه، خانواده‌های معظم شهدا، جمعی از علما و روحانیون شیعه و اهل سنت، مسوولان شهرستانی و استانی و اعضای ستاد نمازجمعه قشم از جمله حاضران در این آیین بودند.

طی این آیین حجت‌الاسلام «غلامرضا حاجبی» به عنوان امام جمعه جدید شهرستان قشم معرفی شد.

پیش از این حجت‌الاسلام «میثم تارم» قریب به سه سال امامت جمعه این شهرستان را بر عهده داشت که پس از آن به عنوان امام جمعه شهرستان جیرفت منصوب و معارفه شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*