۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
بصیرت ملت ایران رمز پیروزی بر فتنه‌هاست

بصیرت ملت ایران رمز پیروزی بر فتنه‌هاست

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمیندکتر میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: نهم دیماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از ایام‌الله انقلاب اسلامی ایران است. وی افزود: ملت ایران در این روز با خلق حماسه‌ای کم نظیر، فتنه سال ۸۸ و دسیسه‌های آمریکا […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمیندکتر میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: نهم دیماه، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از ایام‌الله انقلاب اسلامی ایران است.

وی افزود: ملت ایران در این روز با خلق حماسه‌ای کم نظیر، فتنه سال ۸۸ و دسیسه‌های آمریکا و اسرائیل را با حضور عاشورایی خود خاتمه دادند.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: زمان‌شناسی، دشمن‌شناسی، شناخت ترفندهای دشمنان در کنار ولایتمداری، شناخت دوستان و اقدام به هنگام، معنی بصیرت است و شخص بصیر در فتنه‌ها دچار تحیر، سرگردانی و عقب‌گرد نمی‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ادامه داد: فتنه‌های یک دهه قبل و بعد از سال ۸۸ نیز با بصیرت روزافزون ملت ایران خنثی شد.

وی با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب(س)، اضافه کرد: اخلاق، رفتار، صبر و حوصله پرستاران از نقش مهم و سازنده‌ای در روحیه و بهبود بیماران برخوردار است.

امام جمعه شهرستان قشم بیانات رهبری در خصوص کنگره ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان را یادآور شد و گفت: عده‌ای به دنبال کمرنگ کردن نمادهای انقلاب در جامعه هستند.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم افزود: شهدا و فرهنگ جهاد و ایثار از ارزنده‌ترین نمادهای انقلاب اسلامی ایران هستند و برگزاری کنگره و یادواره‌ها اقدامی موثر در راستای صیانت از این نهادها است.

وی با اشاره به عهدنامه مالک اشتر، اظهار کرد: انتقاد و تاکید بر بیان ضعف‌های مدیران و دولت‌ها پیشین مصداقی از ظلم و عمل بر خلاف کلام امیرالمومنین(ع) به شمار می‌رود.

امام جمعه شهرستان قشم بیان کرد: سرکشی گسترده به نقاط دور دست و حضور هیئت دولت در روستا، شهر و مراکز استان‌ها به منظور ارتباط مستقیم با مردم یکی از اقدامات موثر دولت‌های قبل محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسملین دکتر تارم ابراز داشت: همه مسوولان باید سعی کنند با مردم و در میان مردم باشند همانگونه که رییس قوه قضائیه این شیوه را به کار گرفته است.

وی طرح مسکن مهر را با وجود نقاط ضعف از دیگر اقدامات موثر دولت قبل دانست و گفت: حل مشکلات مردم و تکمیل این طرح نسبت به اجرای طرح جدید در این زمینه اولویت دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*