۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خطبه‌ها
ایران تمامی نیازهای هسته‌ای خود را تامین می‌کند

ایران تمامی نیازهای هسته‌ای خود را تامین می‌کند

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: برگزاری مجالس عزای سیدالشهدا(ع) در کشورهای مختلف جهان بیانگر گسترش الگوبرداری بشریت از نهضت عاشورا است. وی بیداری، ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و ستم را از آموزه‌های این نهضت برشمرد […]

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان قشم، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: برگزاری مجالس عزای سیدالشهدا(ع) در کشورهای مختلف جهان بیانگر گسترش الگوبرداری بشریت از نهضت عاشورا است.

وی بیداری، ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم و ستم را از آموزه‌های این نهضت برشمرد و افزود: جهان امروز به ارزش‌های والای انسانی نظیر عزت، ایثار، جوانمردی، گذشت و آزادگی نهفته در قیام امام حسین(ع) نیاز دارد.

امام جمعه شهرستان قشم ادمه داد: حضور مردم قشم در مراسم دهه نخست محرم و اقدامات نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجی، اطلاعاتی و سایر دست‌اندرکاران همچون هیئات مذهبی، اداره تبیلغات اسلامی، سازمان منطقه آزاد و فرمانداری ستودنی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم با اشاره به آغاز گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران، اضافه کرد: فرصت برای غرب همچنان باقیست اما باید بدانند که ملت ایران تمام نیازهای هسته‌ای خود را بر اساس اراده ملی و بدون واهمه از استکبار تحقق می‌بخشد.

وی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در آینده کشور هسته‌ای پرتوان در جهان خواهد بود و بر قامت تمامی اهداف خود جامعه عمل می‌پوشاند.

امام جمعه شهرستان قشم عنوان کرد: تلاش نافرجام آمریکا در پیشنهاد رشوه به کاپیتان کشتی آدریان دریا گواهی بر ناکامی این کشور در استراتژی تحریمی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم ابراز داشت: ملت ایران توانسته است با وجود خروج آمریکا از برجام و وضع تحریم‌های ظالمانه، با تکیه بر توان داخلی در مسیر ساماندهی وضعیت اقتصادی کشور قرار بگیرد.

وی با تجلیل از مواضع سیدحسن نصرالله دبیر کل حزب‌الله لبنان در عاشورای حسینی، اظهار داشت: عراق، سوریه، یمن برخی دیگر از ملت‌ها نیز برای دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران و ولایت فقیه در آمادگی کامل هستند.

امام جمعه شهرستان قشم با اشاره به دیدار خود به همراه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، گفت: برای شتاب بخشی به پیشرفت روند توسعه قشم و رفع موانع احتمالی عزم جدی وجود دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر تارم افزود: جزیره قشم باید به الگویی ملی و منطقه‌ای تبدیل شود که برخورداری از رادیو و تلویزیون مستقل برای مخابره ظرفیت‌های آن به جهان یکی از مولفه‌های مهم در این مسیر است.

وی طرح موضوع پل خلیج فارس را از دیگر محورهای گفت‌وگو در این دیدار برشمرد و ادامه داد: بر اساس مباحث مطرح شده، مردم قشم در آینده‌ای نزدیک شاهد خبرهای خوشی خواهند بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*